Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki üzletelt már tww-worldw...

Valaki üzletelt már tww-worldwide.eu oldalon keresztül? (Csomag kézbesítő oldal/szolgáltatás állítólag. )

Figyelt kérdés
A google nem talál rá, ha csak a keresőbe írom. Miért volna célja egy ilyen oldalnak, hogy ne találhasson rá bárki? Nekem nagyon sántít. Angliából küldenének csomagot ezen keresztül úgy, hogy megkapom a csomagszámot, online fizetek, és kézbesítik, mintha ebay volna kb... Az eladó elküldte az igazolványát, hogy így hitelesebb legyen, de számomra így is megbízhatatlan az egész. Esetleg hasonló átveréssel találkozott már valaki, vagy hasonló elven működő oldallal és gondos sztorival meghintett eladással?

2016. szept. 14. 17:32
 1/6 anonim válasza:
Hali épp én is itt vagyok megakadva egész nap ezzel szívtam.Egy laptopot akarok venni. Western unionon keresztül kéne fizetnem magánszemélynek.
2016. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ne is gondolkodj tovább, Western Union magánszemély szinte 100%, hogy átverés. És a Western Unionnál utána reklamálni sem tudsz, mert nem foglalkoznak vele, és nem adnak ki adatot. Erről a tww-worldwide.eu -ról jutottatok végül az eladóval a Western Unionig? Mert akkor nem is foglalkozom vele tovább.
2016. szept. 14. 17:54
 3/6 anonim válasza:
Írtam privátot nézd meg.Szerintem is kamu de érdekelne a te oldalad.
2016. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Amúgy nekem a tww worldwide-en adta le a csomagot elvileg,,,,azt mondta és ha fizetek Western Unionon keresztül akkor feladják a csomagot ha a csomag megjön akkor nekem van lehetőségem ha nem tetszik az áru visszaküldeni és akkor visszatérítik a pénzem vagy megtartom és akkor utalják tovább az eladónak.
2016. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
De hogyha írsz megbeszélhetnénk hogy ugyan az e a pali mert akkor nem foglalkozok tovább vele de viszont ha létező cég és a fazon 45 eurót fizetett a szállításért én meg hülyének nézem annak nem örülnék.
2016. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsó szónak leírom átverés és ha egy Cristian Derstad nevű ember akar üzletelni veled az csalás. Cristian Derstad cheater.
2016. szept. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!