Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenorosok (vagy valaki)...

Telenorosok (vagy valaki) tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A Telenornál olyan előfizetésem van ami 200MB hipernetet tartalmaz (teljes 4G adatfogalom) és ezután tesznek rá egy minimális lassítást, ez tényleg alig észrevehető (pl egy kép 5 mp-el később tölt be). Ezáltal olyan a netem mintha korlátlan lenne. Az elmúlt egy évben így használtam egészen addig amíg jött most a telenornak ez a korlátlan internetes napja. Amikor az letelt, másnap olyan rossz lett a netem (korlátozottan) hogy az szinte használhatatlan, pedig eddig alig volt rajta korlátozás és ehhez a csomaghoz ez a normális (ezt a flottakezelő mondta) Akkor ez miért van?

2016. okt. 3. 19:25
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Kérlek írd meg a tarifacsomagod nevét, vagy azt, hogy lakossági/céges előfizetésről van-e szó.


A MyTariff csomagokban az adatkeret leforgalmazása után az internetelérés blokkolva van, régi csomagok esetén (Pl. AllIn, Start, Smarttarifa, stb.) 32/32Kbit/s lassításra kerül.


Üdv - egy értékesítő, Telenor Magyarország Zrt.

2016. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az én csomagom az "DPI alap" ez egy flottás csomag, és pont a net miatt (volt) kedvező mert alig tettek rá korlátozást, de ez a szerződésben is benne van, szóval nem értem :(
2016. okt. 6. 06:02
 3/3 KJUsul ***** válasza:
Myhipernet home m csomagom van, ami 50GB adatforgalmas, közelében sem járok, mégis 3 napja 35kb/s a sebesség. Másokkal is beszéltem, mindenki azt mondja, hogy 3-4 hónapig jó utána neki is ilyen sebességek mennek. Ha panaszkodunk, az a válasz, hogy a szerződés szerint a garantált sebesség 0 Mbit/s ami igaz is. Csakhogy a Polgári Törvénykönyv meg kimondja, hogy nem nyújtott szolgáltatásért senki nem köteles fizetni. Vagyis mehetek polgári perre sok százezerért több évig. Vagy 2 évig fizetem a 6 ezer forint havidíjat, analóg modem sebességért. Köszönjük tetves telenor a k--*u-r-.Va anyátokat!
2016. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!