Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha csak én töröltem őt, ő...

Ha csak én töröltem őt, ő nem, akkor tud posztolni az idővonalamra fb-on?

Figyelt kérdés
tehát én rég kitöröltem valakit,de ő nem törölt és azóta is leveleztünk,de nem jelöltem vissza.igy is tud posztolni az idővonalamra?én töröltem az üzeneteket,de ha neki megvan kiposztolhatja pl.a beszélgetéseket ?mert közös ismerősünk nincs,de ha idővonalamra posztol valamit akkor az én ismeröseim látják ugye?
2016. okt. 7. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha Te törölted őt, akkor nem vagytok ismerősök. Ettől függetlenül még tudtok levelezni, ha ezt nem tiltottad le a beállításokban. Mindenki azt posztol a saját idővonalára, amit akar, a másikéra is lehet, ha ismerősök vagytok, de azt is be lehet állítani, hogy ne írhasson senki az adatlapodra. A facebook alapbeállítása szerint ismeretlen nem írhat az adatlapodra, ha csak ezt nem módosítottad. A sajátjára viszont azt tesz ki, amit akar.
2016. okt. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!