Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha kijelentzkeztem msn-ről...

Ha kijelentzkeztem msn-ről akkor hogyan lehet egy gombnyomással visszajelentkezni?

Figyelt kérdés

namost bevan kapcsolva az msn, kijelentkezek és nincsen megjegyeztetve a jelszavam

akkor hogyan tudok bele visszajelentkezni egyből? namost ezt produkálta tegnap a drága párom és képtelen vagyok rájönni, hogyan csinálta holott nem tudja a jelszavamat...


2010. ápr. 26. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:

ezt nem az msn csinálta mert az 100% hogy nem tud olyat!

vagy ha igen akk nagyon hülye vagyok!

ezt valami programmal csinálhatta!

keress rá a goggle ban!

2010. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg tudja a jelszavadat...
2010. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

kizárt hogy tudja a jelszavamat:S de kijelentkeztem és mire odamentem már bent volt az msn-be...

valaki segítsen fingom sincs hogyan csinálta

2010. ápr. 26. 14:35
 4/7 anonim válasza:
Te miről beszélsz ilyen egyszerűen nincs... Csak kitalálhatta mégis a jelszavadat...Vagy esetleg pont megszakadt a NET-kapcsolat és magától jelentkezett vissza...asszem ez 21 mp. alatt történik meg...De nem vagyok benne biztos!
2010. ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát én kicsinálom magam. ok. köszi a válaszokat
2010. ápr. 26. 16:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak például úgynevezett KeyLogger programok. Ezeket lehet akár a háttérben is futtatni úgy, hogy ne vedd észre. Ezek a programok képesek arra, hogy minden egyes billentyűleütésedet naplózzák, elmentsék egy fájlba. Ezekből minden leütött billentyű, így akár a jelszavak is visszakereshetőek.


(Személyes hozzáfűznivalóm még annyi, hogy mi a párommal tudjuk egymás jelszavait(msn, iwiw, email), nincs semmi titkolnivalónk és megbízunk egymásban. Ez már kicsit más téma, de lehet ezen is érdemes elgondolkodni.)

2010. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi utolsó, mi is tudjuk egy pár dolog jelszavát egymásnak de amugy meg nem zavar ha bárhol nézelődik csak furcsáltam :/
2010. máj. 4. 12:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!