Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » E-mail cím alapján meg tudok...

E-mail cím alapján meg tudok találni valakit egy társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

Nem tudok több ezer képet végignézni, hiába szűkítem le a keresést megye és életkor szerint, nem sikerül.

Az én édes élettársam fent virít két oldalon is,szerinte a randivonal és a páratlan.hu ugyanaz.

Na én ezekhez végképp nem értek.

Ha tud valaki segíteni, hogy e-mail cím alapján hogy keressek, azt megköszönöm.

Amúgy tényleg egy oldal a randivonal és a páratlan.hu?Szerintem két különböző.


2016. okt. 21. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
esetleg tőle kérdezd meg!
2016. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megtörtént.Váltig állítja, hogy még előttem regisztrált oda, csak lebukott a lelkem.Nem szép dolog, de belenéztem a gmail-ekbe.A páratlan.hu írt, hogy "Kedves X, utoljára 1 hónapja léptél be".Volt itthon ebéd előtt nagy patália...

Úgy tudja, ráakadtam a profiljára ezen az oldalon, amúgy utána ő maga mondta, "hát erről értesítést mailben kapok", hozta a telefonját,belelépett, mutatta, hogy " nézd meg, semmit nem olvastam el".

Muszáj lenne ráakadnom a profiljára e-mail cím alapján.

2016. okt. 21. 15:23
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja, meg regisztrált tag a goldengate oldalon, azt mondja, ő nem tudja hogyan lett regisztrálva.

Ennek is örülnék, ha tudnám mivel jár a goldengate regisztráció, és mire megy vele.

Hülye vagyok ezekhez, bocs.

De mostmár szétvet az ideg, és érdekel az a nyavalyás goldengate regisztráció is.

2016. okt. 21. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert min fog változtatni, ha megtalálod azt, amit már amúgy is tudsz?
2016. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazad van, semmin. :(((

Csak nem gondoltam, hogy 30 felett így átverhető vagyok.

Amúgy most kerestem rá a goldengate regisztrációra, az nem azt jelenti, hogy szexpartnert keres olyankor valaki?!

2016. okt. 21. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!