Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi esélyem van arra, hogy...

Mennyi esélyem van arra, hogy behívjanak meghallgatásra?

Figyelt kérdés
Ha a YouTube-ra olyan videókat töltök fel, ahol énekelek és zongorázok, gitározok vagy hasonló hangszeren játszok közben, és viszonylag jól megy, akkor mennyi esély van arra, hogy behívnak valahova meghallgatásra? (Angol nyelvű videókra gondolok.)

2016. nov. 1. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Szinte semennyi. Nekem is évek óta vannak fent videóim, és eddig csak egy meghívást kaptam, hogy zenéljek valahol.
2016. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minimális, elenyésző. Lehet hallani hogy 1-2 embert így fedeztek fel, de évi 1 felfedezett a több ezer csatornából nagyon kicsi arány (0,001% vagy alatti).
2016. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha máshova tölteném fel ezeket? Nem tudom hova lenne érdemes.
2016. nov. 1. 19:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem így csinálnám a helyedben. Attól függően, hogy mik a terveid - komolyzene vagy szórakoztatóipar - én meghallgatásokra mennék el, vagy eljárnék különféle helyekre zenélni.
2016. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szórakoztatóipar. Azon belül főleg a pop zene.
2016. nov. 1. 20:04
 6/9 Waff ***** válasza:
Linkelnél videót?
2016. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még nincs fent videó. Azért kérdezem, hogy egyáltalán érdemes lenne-e feltölteni.
2016. nov. 3. 16:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kerül semmibe megpróbálni, és legalább kapsz független visszajelzéseket. Ha nem próbálod meg akkor azon fogsz kattogni hogy miért nem tetted.

Ha nem bírod a kritikát akkor első körben érdemes egy lehetőleg objektív és énekléshez értő személy véleményét kikérni, mert a csalás és barátok elfogultan és vakon is támogatnak, akkor is ha nem vagy jó.

2016. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindenkinek megy a zöld kéz!

2016. nov. 4. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!