Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Interneten hogyan tudom...

Interneten hogyan tudom lekérdezni, hogy hány holt szántófölddel rendelkezem?

Figyelt kérdés
2016. nov. 8. 11:03
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

... és hány élővel :)


Szerintem a Földhivatalnál próbálkozzál. Az persze elképzelhető, hogy előtte regisztrálni kell. Nem tudom, mennyire személyes adat, vagyis mennyire publikus az ilyen. De biztosan van ügyfélszolgálatuk.

2016. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy ezeknek is van tulajdoni lapja.


Online úgy tudod használni, ha van ügyfélkapu hozzáférésed. Ezzel be tudsz jelentkezni a Földhivatal online rendszerébe (is), és ugyanúgy (és ugyanannyiért) kérhetsz ki tulajdoni lapot, mint ha bemennél személyesen hozzájuk (bankkártyával lehet online fizetni is).


Ez nem személyes adat, bármilyen ingatlanról, telekről stb. lehet kérni bárkinek (pl. vásárlás céljából is kikérhetik, hogy lássák, hogy mondjuk tehermentes, vagy tényleg az eladóé-e).

2016. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!