Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék csatlakozni az...

Hogyan tudnék csatlakozni az intenethez ezzel a géppel?

Figyelt kérdés
Drivert töltöttem le de nem fogadta el egyiket sem, nemtudom miért.. és nem találomra töltöttem le hanem rákerestem pontos alaplap tipus szerint de mégse fogadja el vagy nemtudom igazábol mit kell vele csinálni, nem is merttem csinálni vele sok mindent nehogy tönkre tegyem..

2016. nov. 8. 16:51
 1/7 A kérdező kommentje:
2016. nov. 8. 16:54
 2/7 AntZ ***** válasza:
Nincs becsomagolva, mondjuk .zip, vagy .rar file-ba? Mert akkor előbb ki kell csomagolni, csak úgy találja meg a rendszer. De ne a program file mappában keresd, inkább a C:\-t add meg keresésnél.
2016. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy is próbáltam már de nem találja erdekes hogy egyszer már sikerült megcsinálni aztán véletlen letoroltem valamit és azóta nem tudom megcsinálni
2016. nov. 9. 12:44
 4/7 AntZ ***** válasza:

Ilyen alaplapod van?:

[link]

Itt vannak driver-ek ehhez a laphoz:

[link]

Klikkelj jobb egérrel a .exe file-ra, és futtatás rendszergazdaként. Mert lehet simán nem fogja engedi telepíteni.

2016. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen egész ilyen azaz pont ilyen xD
2016. nov. 10. 13:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget remélem müködni fog
2016. nov. 10. 13:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen müködik köszönöm mégegyszer ezt a hálozati illeesztöt már letöltöttem vagyis a neve ugyanaz volt de az teljesen máshogy viselkedett
2016. nov. 12. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!