Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Peer to peer kapcsolat engedel...

Peer to peer kapcsolat engedelyezese?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy olyan problemam lenne, hogy sajnos olyan helyen elunk, ahova a szolgaltatok nem, vagy csak nagyon sok penzert lennenek hajlandoak normalis vezetekes internetet kihozni.


A napokban ratalaltam a Fon Wireless internetszolgaltatasra, havonta ami kb. egy otthoni vezetekes kapcsolat araert barhol a vilagon korlatan (ido es adatforgalom) hozzaferest nyujt a Vodafone Station-os ingyenes wifikhez. Vettem is egy honapos jegyet, es tokeletesen mukodik, nem a leggyorsabb, de nekem eppen eleg. A problemam az, hogy blokkolva van a peer to peer hozzaferes, ami azt jelenti, hogy se torrentezni, se online jatszani nem tudok. :(


Van egy mmorpg jatek, amin szivesen toltom az idomet. Megkerdeztem az ugyfelszolgalatukat, hogy mi lehet a gond, es azt mondtak, hogy ok peer to peer kapcsolatot hasznalnak, igy ha azt a "szolgaltatom" blokkolja, nem tudok jatszani. A torrent igazabol nem erdekel - igy, hogy van redes net online is tudok filmet nezni stb., jatszani viszont szeretnek.


A Vodafone routerhez - amihez kapcsolodok, hozzaferesem nincs sajnos. Azt tanacsoltak, hogy nezzek valami VPN szervert, amin keresztul lehet peer to peer-t hasznalni, de nem igazan ertek ehhez, es eddig csak havidijasokat talaltam...


Valaki tudna esetleg segiteni? Koszonom szepen!



2016. nov. 12. 09:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!