Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon miért mindig "1...

Facebookon miért mindig "1 perce elérhető" akár fél órán át is?

Figyelt kérdés

Az adott személy (másnál nem tapasztaltam ilyet) az éjjeli órákban egy adott időperiódusban mindig egy perce elérhető státuszban tűnik fel, de aktívként pl sosem, milyen anomália ez, ilyenkor mit csinál a rendszer?


Frissítem a honlapot/messengert, nem állókép.


Aztán egyszer elkezd normálisan számolni, vagy online lesz, de ebben a "holtidőben" mi történik, mi a technikai magyarázat?


2016. nov. 14. 00:38
 1/5 A kérdező kommentje:

Illetőleg amikor elkezd számolni normálisan, az milyen cselekedet hatása? Valójában offline lett? Eddig inkognitó módban volt? Mi a szösz ez?


Ha ez segít, akkor az általa használt termékek apple,blackberry,asztali pc,laptop.


De szerintem ilyenkor az appleről van. Illetőleg nincs./?

2016. nov. 14. 00:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy sejtem, akkor csinálja ezt, ha az illető be van jelentkezve, de chaten nem látható a számodra. Kijelentkezett, vagy letiltott a chatből téged.
2016. nov. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen ismerősöm, akinél mindig ezt írja ki. Ilyenkor csak simán elérhető, csak valamilyen hiba miatt nem azt írja ki, hogy "Jelenleg elérhető". Egyszer direkt kipróbáltuk ezzel az ismerőssel, amiko megnyitottam a beszélgetést, azt írta ki, hogy harminc valahány perce volt elérhető, majd amikor felment facebookra simán "1 perce elérhető"-re váltott. Nem tiltott le chaten, s nem is volt kikapcsolva a chatje. Simán csak "bugos" valakinél a Messenger/Facebook chat.
2016. nov. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!

Egyik esetben valóban akkor van, amit sikerült tesztelnem, ha célirányosan letiltom a másik accom. Általános chat kikapcsnál nem jött elő.


A másikról nem volt tudomásom, de szerintem, illetve remélem az lesz, mert volt olyan, hogy egyszer amikor ráírtam vissza írt, szóval valószínűleg nem kapcsolt le, illetve ha igen nem értem miért írt vissza ^^

2016. nov. 14. 14:41
 5/5 Andi(ka) válasza:
Nekem is van 1 ilyen ismerősöm facebook-on. Érdekes lenne,3 év ismeretség után bejelölt engem. Azóta mindig ,,1 perce" kiírást látok a neve mellett. Tehát ha le lennék tiltva,akk ráírni se tudnék,másodszor gondolkozhatok azon,minek jelölt be,ha am. letiltott(volna). 1-szer viszont láttam a neve mellett zöld pontot,csakugyan elérhető is volt,mert rögtön rámírt. Mostanában olyat észlelek,h egyszerűen nem ír ki semmit a neve mellett...nah,az már (legalábbis szerintem) chat kikapcsolás leehet :P
2018. máj. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!