Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van ilyen online szolgáltatás?

Van ilyen online szolgáltatás?

Figyelt kérdés

Szóval egy olyan szolgáltatás kellene a neten, ahova regisztrálnom kell, és tudok jegyzeteket rögzíteni ami nem fog elveszni.

Tulajdonképpen azt szeretnem, hogy folyamatosan írjam bele a film címeket amiket láttam és nagyon tetszettek, vagy amiket meg kell néznem.

Tehát egy sima online jegyzettömb.


Ha van ilyen android app, az is megteszi (a lényeg, hogy megmaradjon online)

Köszönöm előre is!


2016. nov. 23. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
docs.google.com
2016. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 redghost ***** válasza:
2016. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
OneNote, Evernote, stb.
2016. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2016. nov. 23. 18:35
 5/8 Szirty ***** válasza:
Ezek csak az alábbi feltételnek nem felelnek meg: "...nem fog elveszni"
2016. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért, el fog veszni, ha pl. google docs-ban mentem amit szeretnék megtartani?
2016. nov. 23. 20:05
 7/8 anonim ***** válasza:

nagyobb eséllyel marad meg mintha a gépeden lenne tárolva. én ezt használom [link]

Van hozzá android app ami szinkronizál a géppel. Egyszerű a felülete és lehet időre, és helyre is (pl. ha hazaérsz) értesítést beállítani.

2016. nov. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szirty ***** válasza:

"Miért, el fog veszni, ha pl. google docs-ban mentem amit szeretnék megtartani?"


Előbb-utóbb biztosan. Hisz honnan tudod mi történik az adataiddal? Azt sem tudod hova lettek.


Olyan mint ha a fontos dolgaidat odaadnád egy olyan idegennek akit az életben soha nem láttál, és írásban megígér neked dolgokat amiket el se olvasol...

Ráadásul fizikailag olyanok férhetnek hozzá bármikor akiket szintén nem láttál soha, nem is fogsz.


Mi baj lehetne? :)

Persze elveszhet ha a gépen tartod akkor is, de "elvileg" mindenki tudja hogy kétféle adat van: Amelyik már le van mentve és amelyik még nem veszett el.

2016. nov. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!