Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb internet szolgáltatás és miért?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a legjobb internet ellátás szolgáltatás az alábbiak közül?

1.kábel modemes,2.mikro.hullámú,3.LAN,4.egyéb:



2016. nov. 26. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A LAN hogy kerül a sorba?

Mit jelent a legjobb? Stabil? Gyors? Korlátlan? Hol, kinek? Van akinek az objektíven rossz szolgáltatás a legjobb, mert nem tud másra előfizetni.

2016. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Jelen pillanatban a legstabilabb, leggyorsabb a lan.
2016. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 a LAN az helyi hálózatot jelent.. Nem internetelérést, a válaszod kb vak vezet világtalant színvonal.
2016. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem tájékozódsz legalább ne fikázz másokat.A tudatlanság nem bűn lehet orvosolni,olvass.Ennek hiányában leírom hogy a kérdező mire gondolt.A legelterjedtebb internet szolgáltatás a kábel+ modem legyen ez utp vagy koax.

Ahol nincs kábel ott nagyobb távolságokat mikrohullámmal hidalnak át, kevésbé stabil nagyon időjárás függő.És akkor jöjjön a lan internet azoknak akik még nem hallottak róla.A Diginél terjedt el széleskörűen és vált ismerté amikor egy utp kábelt kapsz nincs modem bedugod a hálókártyába és lőn net.Tudom hogy mit jelent a lan ( Local Area Network) azaz helyi hálózat és igen ezen az alapon működik a digilan is.Az a vak ember nem is olyan vak és az a világtalan kérdező nem is olyan tudatlan.

2016. nov. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem, de miért mikrohullámot írtál? Miért nem Wifit vagy műholdast, hisz hasonló elvűek. JA, hogy semmi közük egymáshoz.
2016. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Digilan pedig marketingnév.
2016. nov. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az eddigi hozzászólásaid alapján intelligensebbnek tartottalak annak ellenére hogy sokszor másokba marsz a tudatlanságuk miatt de ez az oldal pont ezért jött létre hogy kérdezzenek.Azért írtam mikrohullámot mert az és nem wifit mert hasonló az elve de más frekin és más eszközökkel és nagyobb távolságokkal. [link] van egy pár szolgáltató.A lan internetről már leírtam hogy nem marketing fogás hanem egy valós dolog. Nincs modem csak egy utp kábel egy RJ45 csatival a végén amit ha bedugsz a hálókártyába van neted.Van kábelmodemes szolgáltatása is ez település függő,jellemzően nagy lakótelepeken van lan internetük.A mikrohullámra visszatérve a mobiltornyok bázisállomásai is így kommunikálnak egymással és nem wifivel 8 évet húztam le anno a Westel900-nál(Tmobil elődje) és 10 évet a GTS Datanetnél ezen a területen sok újat nem tudnál mutatni.Olvass és tanulj hátha lesz belőled valami.
2016. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ennyire berögzült valami az elmúlt 10-18 évben, de sokan vannak akik nagyon ragaszkodnak egy téves elmélethez, bár csak 2 perc lenne utánaolvasnod, amit nem ártana ha már ennyire szakinak tartod magad. Mikrohullámot szarkazmusból említettem, hogy éreztessem a válaszod ellentmondásait, például:


"Tudom hogy mit jelent a lan ( Local Area Network) azaz helyi hálózat és igen ezen az alapon működik a digilan is." -> utp nem egyenlő a lannal, digilan pedig nem lan hanem sima PPPoE kapcsolat ami már ~15 éve terjedőben van itthon is.

2016. nov. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!