Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok belépni az iwiw-re....

Nem tudok belépni az iwiw-re. Beenged, de rögtön kiírja, hogy:Internet Explorer cannot open the Internet site http. Operation aborted. Rá okézok és rögtön ledob, hogy nem léphetek fel . Minden más működik. Ez mitől van? Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit.Sz.ar az egész.Igaz én be tudok lépni, de semmi nem működik.Nem tudom megnézni az ismerősök friss képeit, a hírfolyamot, meg úgy ámblokk semmi sem működik.
2010. máj. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Pontosan ez a hibaüzi nekem is csak magyarul, 10 perce épp ezt a kérdést akartam én is feltenni. De akkor látom másnál is megvan a baj.

Amúgy azóta van hogy tegnapelőtt a f@szfej oldalüzemeltetők belebarmoltak és egy délelőttre leállt az oldal.

Írtam nekik üzit, ahol azt javasolták, hogy töröljem az előzményekes cookikat, én mindent kitöröltem még az ideiglenes fileokat is, de ugyanúgy nyitóoldalnál kivág.


Amúgy szerintem is egy nagy fos az egész oldal, én is csak az ismerős csajok párkapcsolati státuszát szoktam ellenőrizni, meg néha vizsgaidőszak előtt anyagot kérni valakitől ;)

2010. máj. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!