Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on hogy lehet végleg...

Facebook-on hogy lehet végleg eltüntetni az "ajánlásokat"?

Figyelt kérdés

Folyton felbukkannak ilyesmik, hogy "Suggested groups", "People You May Know" és "Buy and Sell Groups Near You", baromira nem vagyok rájuk kíváncsi, egyikre sem. Egyenként oké, hogy ki lehet ikszelgetni őket, de aztán újra betölt egy csomót. Valahogy nem lehet ezeket végleg kilőni, hogy ne szekáljon ezekkel az Facebook? Meg lehetőleg mással se, pl. hogy rég frissítettem az infóimat, ugyan frissítsem már... akadjon már le rólam ez a nyomorék oldal az értesítőivel. -.-


AdBlackPlus-om van, esetleg más böngészős kiegészítő létezik, ami kiirtja ezeket a vackokat?



#Facebook #zaklatás #idegesítő #suggestions #people you may know #suggested groups
2016. dec. 5. 16:03
 1/4 A kérdező kommentje:
AdBlockPlus mármint, bocsánat.
2016. dec. 5. 16:07
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudtom szerint azok a facebook saját beépülő moduljai, így alig látok rá esélyt, hogy bárhogy blokkolni tudnád.

Adblock a reklámok ellen van.

2016. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezzel és a személyes adataiddal fizetsz a facebook használatáért. ezzel nem lehet mit tenni
2016. dec. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát, köszi, azért reméltem van valami opció, ahol ezeket le lehet tiltani, pl. ismerőseim random ismerőseit barátnak ajánlgatni miért jó a FB-nek, ebből mit profitálnak?


Az adataimmal meg nem fizetek, a kötelezően megadandók közól egy szem valós adatot sem adtam meg, a többiből semmit nem töltöttem ki, soha nem tettem fel képet, soha nem like-oltam semmit és soha nem saját IP-ről lépek fel sem az FB-re sem az ott megadott e-mailre. Az "ajánlások" alapján az algoritmusaik semmi értelmes buborékot nem is építettek körém.


Nagyon nem szeretem, így csak chat-re használom az oldalt olyan ismerőseimmel akik csak FB-n érhetőek el, mert mást nem használnak a többi az FB-n igazából nekem idegesítő ballaszt, főleg ezek a suggested baromságok. :/

2016. dec. 5. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!