Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szükségem volna némi hasznos...

Szükségem volna némi hasznos tippre. Egy céges weboldalt kellene tudnom megnyitni otthonról, munkához, de ez nyílik meg helyette, hogyan lehet ezt orvosolni?

Figyelt kérdés

A céges rendszerben megnyílik, csak mivel az változni fog hamarosan, ezért azon kívül is meg kellene tudnom nyitni.

Chrome böngésző képe, de az Explorer sem jobb. Más böngészőben még nem próbáltam.

[link]

Megpróbáltam azt is, hogy kikapcsoltam a Windows tűzfalat meg a víruskergetőmet, de azzal sem javult meg.


2016. dec. 7. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Elég valószínűnek tartom, hogy "kívülről" elérhetetlen ez az oldal. Főleg, hogyha munkához használjátok. Ilyen alapon bárki hozzáférhetne, mondjuk én is.

Bent kellene megkérdezned valakit, aki ezért felel.

2016. dec. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végül megoldódott. Távmunkához van szükség az elérésre.
2016. dec. 9. 22:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként felhasználós + jelszavas, szóval nem olyan egyszerű a hozzáférés, de a lényeg megoldva, szóval én a kérdést lezártam.
2016. dec. 9. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!