Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék 24 órás, vagy...

Hogyan tudnék 24 órás, vagy annál hosszabb videót feltölteni youtube-ra?

Figyelt kérdés

Telefonnal visszaigazoltam, tehát tudok 15 percnél hosszabb videót feltölteni.

Ha 4 Gb nál nagyobb videókat szeretnék feltölteni akkor nem tölti fel, mi lehet a baj?



2016. dec. 12. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami 32-bites korlátozás lehet. De mért akarsz ilyen hosszú videót feltölteni?
2016. dec. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=FvHiLLkPhQE

Valaki feltud tölteni 24 órás videót, biztos vagyok benne hogy ez több mint 4GB

2016. dec. 12. 01:00
 3/8 A kérdező kommentje:
Készítek egy remix szerűséget és 24 órás verzióban föl akarom tölteni.
2016. dec. 12. 01:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyen Big Brother szerű dolgot tervezel? Én is gondoltam már rá, hogy egyszer megörökítem egy átlag napomat bekamerázva 24 órában. Mivel az idő jelentős részét a gép előtt töltöm, így nem lenne nehéz.:) Az éjszakai alvás is benne lenne, ahogy hozzábújok az asszonyhoz - nem, semmi 18+ os dolog nem lenne benen csak ártatlan kis összeölelkezés:).


Ha tudnál erről majd infót, hogyan lehet ezt a 24 órás dolgot megvalósítani, az nagy segítség lenne nekem.

2016. dec. 12. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 CspCsj ***** válasza:

Kicsit pontosabban írd körül a problémát, pl.:

- feltöltés elején, már a fájl kiválasztásakor van probléma?

- elkezdi feltölteni és megszakad?

- végigmegy a feltöltés, de mégsem jelenik meg Youtube-on a videó?

stb.


Remix miatt, lehet hogy a tartalomra ContentID alapú tiltás van érvényben?

[link]

2016. dec. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 CspCsj ***** válasza:

Javítás:

Partnerként bármilyen hosszúságú és méretű videót fel tudsz tölteni, - egyébként 11 (pár helyen 12) órát írnak maximális hosszként.

2016. dec. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

-ha 4GB-nál nagyobb méretű videót próbálok feltölteni akkor el sem kezdi a feltöltést.

-próbáltam 24 órás, nagyon gyenge minőségű videót is feltölteni, kb 3gb-os volt, azzal meg az volt a baj hogy több mint 720 perces (12 óra)


Az a nagy problémám hogy én 24 órás-at szeretnék feltölteni ami több mint 4 GB. Ezt a korlátot hogyan lehet feloldani?

2016. dec. 12. 20:32
 8/8 CspCsj ***** válasza:

Youtube Partnerekre nem vonatkoznak ilyen korlátozások:

[link]

2016. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!