Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-en visszatérített érték...

Ebay-en visszatérített érték visszafizetése hogy működik?

Figyelt kérdés
Ebay-en rendeltem kb. 2500 Ft értékben egy terméket, ami nagyon sokáig nem jöt meg. Erre adtam egy request-et (jelentést), hogy tudja az eladó, hogy valami baj van. Viszont csak a szállítás késett és megjött a termék. Az eladó visszafizette nekem a teljes összeget és kérte, hogyha mégis megjön a termék akkor fizessem ki, de erre nem találok opciót, mert a request-en amit leadtam az állapot lezárt (closed). Valaki tudja, hogyan kell mégiscsak kifizetni ezután?

2016. dec. 13. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egyik lehetőség, hogy paypal-on visszautalod, ott látni fogod hova kell.

A másik, hogy megrendeled mégegyszer a terméket és írsz neki egy üzenetet, hogy megjött az előző csomag, ne küldjön semmit.

2016. dec. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rá írsz az eladóra . Megmondod hogy megjött a termék és küldjön neked paypal fiók nevet ahova átküldheted az összeget. Ne simliskedj mert az international police rád megy aztán akkor bajban leszel.
2016. dec. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt nekem is ilyen. Simán Paypal-on visszautaltam neki az összeget (természetesen előtte írtam neki)
2016. dec. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenkinek a választ!
2016. dec. 13. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!