Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem látja ezt a wifit a...

Miért nem látja ezt a wifit a laptopom?

Figyelt kérdés
Nemrég keletkezett egy probléma a laptopommal, a melós wifit egyszerűen elfelejtette, és azóta nem is látja. Valami drivert frissítettem emlékszem, de köze sem volt a wifi driverhez. Aztán elszállt, mindenre csatlakozott, kivéve arra amire kellett volna... Semmi sem oldotta meg, csak a formatálás... Most, megint ez a baj, bekapcsoltam a gépet, és nem látja ezt az egyetlen hálózatot, de telóról meg most írok ezen... Nem értem! Segítsetek kérlek, mert megőrülök az idegességtől!

2016. dec. 23. 12:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Windows 8.1
2016. dec. 23. 12:30
 2/4 anonim ***** válasza:
8x-nél és 10-nél is tapasztaltam wifivel irreális problémát, de megoldani én se tudtam. Ha van usb kábeled, ideiglenesen (amikor a laptopra kell net), kösd össze a telefonnal usb-n, és kapcsold be hotspotban az usb tethert, ekkora megkapja a laptop a teló netjét, ami a kérdéses wifi hálózat lesz. Jobban hirtelen nem tudok.
2016. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, kiprobalom!
2016. dec. 23. 12:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemtom kivagy cimbi de imadlak, megy igy! a tobbi nem erdekel :D :D
2016. dec. 23. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!