Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet véletlen időközönként...

Internet véletlen időközönként megszakad nem tudom hány másodpercre, utána visszajön. Hol találhatnám meg a hiba okát?

Figyelt kérdés

Optikai internet, ez csak 24 óránként csatlakozik újra, mármint szolgáltató 24 óránként bontja a kapcsolatot, de utóbbi hetekben véletlen időközönként megszakad és ha véletlenül ekkor indítok böngészőt, ez jön elő:

"Kapcsolat nélküli mód        

 A Firefox jelenleg kapcsolat nélküli módban van, és nem tudja a webet böngészni.

  Kapcsolja ki a „Kapcsolat nélküli munka” menüelemet, majd próbálja újra."


Az is feltűnt, hogy Viber-en "üzenet nem lett elküldve", amit nekem írtak, nem jött át, meg ilyenek... :-(

Modem, router, vagy hol lehet a hiba?

Router-en valami logot próbálok nézni, hátha...

ezen kívül ötlet?



2016. dec. 26. 10:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Router log-ot megnéztem, semmi nyoma hogy internet-kapcsolat megszakadna és újrapróbálkozna...
2016. dec. 26. 11:03
 2/2 Lordvipi válasza:

lehet h hibás a hálózati kártyád

vagy telepisd ujra az egész alaplapi cucokat ha ugy se lesz jó akkor hibás a hálózati kártyád ha nem a szolgáltatónál van a hiba akkor nálad de,ezt meg tudod nézni fel hívód a szolgáltatódat és meg kérdezed mert lehet h náluk van a gond ha nem akkor nálad

2016. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!