Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Farmeraman a gazdakörben írja...

Farmeraman a gazdakörben írja a feladatot h 400répa meg 200 saláta kell az étteremnek, ezt 30 perc alatt kell teljesíteni, de azt h csináljam? 30 perc alatt a fele sem terem meg.

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 20:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
hát gyorsítót kell venned,vag ilyesmi.Nem egyszerű.
2010. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

én úgy csinálom, hogy sok földet beültettem teszemföl salátával. és ha kikelt akkor megyek be a városba, és akkor indítom el a feladatot.(ez jobban megéri ha már pl krumplit ültetsz mert az ugye asziszem 1:54 perc.. ) és ha visszamés za faluba kkor egyből arathatod..

a másik pedig az hogy locsold... és szupertrágyázd.. úgy gyorsabban nől.. ;)

2010. máj. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
én is ezt a technikát használom:)
2010. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
én is ugyanígy csinálom csak nem szoktam mindig locsolni :)
2010. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
14%
Igazából ha előre termeled meg a salátát mint mielőtt elindítod a feladatot,azzal valójában semmit sem érsz mert csak akkor érvényes ha 30 percen belül termeled meg.úgy tudod hamar megtermelni hogy trágyázod és locsolod.esetleg veszel 20 farmaranyért szupertrágyt.Ja és amúgy nem egy db-ot termelnek a növények hamar megvan 30 perc alatt.
2010. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
21:53 ez nem igaz. hü.lyeség amit mondasz
2010. júl. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 okoska. válasza:
100%

Először is: ültess salátát, meg még amit kérnek, várd meg amíg kihajt, aztán amikor már kikelt akkor vállald el a próbát. szedd le a cuccosokat, és máris csomó terményt szállítottál. Emellé jól tennéd, ha vennél szupertrágyát is, mert azzal a fele időre csökken a kikelési idő.

máris sikerült. remélem hasznos leszek...

2010. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ez még nekem sem sikerült, pedig már tele vagyok termőfölddel. Szupertrágyát meg nem tudok venni, mert ugye azért szeretném megcsinálni a feladatot, hogy legyen farmaranyam. A szupitrágyát meg csak azért lehet venni...
2010. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14:28 Akkor csináld úgy ahogy mondtuk, hogy elülteted a répát, megvárod amíg megterem, de MÉG NEM SZEDED LE. Ezután bemész a városba és rákattintasz arra, h elkezdődjön a feladat. Ezután visszamész a farmodra és leszeded a répát, majd ültetsz salátát, megterem, leszeded azt csá!
2010. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Megpróbálom, köszi!!!
2010. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!