Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az oldalt nem tudja megnyitni,...

Az oldalt nem tudja megnyitni, mert túl sok átirányítás lépett fel. Ez mi?

Figyelt kérdés
Egy szállodában, ahol nagy pofával hirdették az ingyen wifit, szó szerint semmit nem tudtam megnézni, mert mindenre ezt írta ki. Üzenetet tudtam küldeni, de semmi másra nem tudtam használni. Harmadik nap besokalltam, lementem a recepcióra hisztizni, kaptam másik kódot, azzal már tökéletesen működött, azt is hogyan lehetett megcsinálni? Tudom, nyilván buta kérdés, de na... szeretném tudni, hogy mi volt ez. Köszönöm, ha válaszolsz.
2017. jan. 2. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már működik a google, akkor rá is kereshetsz nyugodt szívvel.

[link]

2017. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"A hatalmas web tele van sok probléma, de a megoldás mindig körül, ha van egy jó kereső. Az egyik ilyen probléma a sok közül, hogy "Ez a weboldal átirányítási körbe" aka Error 310 (net :: ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): volt túl sok átirányítást. Minden alkalommal azt próbálja elérni a Gmail fiók a Google Chrome-átirányítás ezt hurok kerülte meg, hogy kap hozzáférést. Előfordult már szembesült ezzel a problémával, ahol a felhasználó minden alkalommal van irányítva a weboldalon alábbi helyett normális működését?


Bár a megoldás is megjelenik ott a weboldalon is, ami arra utal, hogy a felhasználó törli a cookie-kat, és próbálja az URL újra, akkor és csak akkor, a probléma nem a szerverek oldalon.

Célunk az, hogy törölje ki a cookie-kat, hogy meg kell oldani a problémát. Kövesse a bemutató, hogy törölje a cookie-kat.


A Google Chrome böngésző, kattintson a csavarkulcs ikonra a jobb felső sarokban.

VálasztásBeállítások, a legördülő menüből.

Az új Google Chrome Tab böngésző személyes beállítások megnyílik, válassza a motorháztető alatt.

válassza a motorháztető alatt

Az adatvédelem, kattintson a Tartalombeállítások gombra.

Hogyan lehet megoldani ezt a weboldal átirányítási hurok probléma

 Tanmay problémák és megoldások 61 Comments


A hatalmas web tele van sok probléma, de a megoldás mindig körül, ha van egy jó kereső. Az egyik ilyen probléma a sok közül, hogy "Ez a weboldal átirányítási körbe" aka Error 310 (net :: ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): volt túl sok átirányítást. Minden alkalommal azt próbálja elérni a Gmail fiók a Google Chrome-átirányítás ezt hurok kerülte meg, hogy kap hozzáférést. Előfordult már szembesült ezzel a problémával, ahol a felhasználó minden alkalommal van irányítva a weboldalon alábbi helyett normális működését?


Bár a megoldás is megjelenik ott a weboldalon is, ami arra utal, hogy a felhasználó törli a cookie-kat, és próbálja az URL újra, akkor és csak akkor, a probléma nem a szerverek oldalon.


weboldal átirányítási körbe


Tehát itt az, hogyan hajtsák végre az eljárást, hogy eltűnjön ez a hiba.


Célunk az, hogy törölje ki a cookie-kat, hogy meg kell oldani a problémát. Kövesse a bemutató, hogy törölje a cookie-kat.


A Google Chrome böngésző, kattintson a csavarkulcs ikonra a jobb felső sarokban.

VálasztásBeállítások, a legördülő menüből.

Az új Google Chrome Tab böngésző személyes beállítások megnyílik, válassza a motorháztető alatt.

válassza a motorháztető alatt

Az adatvédelem, kattintson a Tartalombeállítások gombra.

válassza ki az összes cookie-k és helyek adatai


Az új menü alatt felsorolt Sütemény, válassza az Összes süti és helyszíni adatok.

Ott látni fogod az összes cookie-k és egyéb adatokat is szerepel, ez a helyben tárolt adatokat a gyakran látogatott weboldalak után elszámolását, amely remélhetjük, hogy az oldat a fenti probléma.

cookie-k és egyéb adatok


Törölje a cookie-k és egyéb adatokat, kattintson Az összes törlése gombra

Be a beállítások lapot teljesen. Indítsa újra a Google Chrome böngészőt. Itt történik az elszámolási a böngésző cookie-kat.

Most próbálja meg újra megnyitja a weboldalt, amely megmutatta a hiba a képen látható módon. Ha ez megoldódott, nagyon jó, ha nem, akkor is megpróbál más eszköz, mint a CCleaner, hogy törölje ki a cookie-k és egyéb adatokat a böngészők könyvtárakat, ahol minden cookie-kat tárolja. Most kellett volna talán megoldotta a problémát.


Ezt a problémát nem fordul elő, ha megpróbálunk egy másik böngészőt az URL-t, viszont a váltás egy böngészőt az URL nem tekinthető megoldást a problémára.


De mint már említettük, a probléma megoldódik, ha ez a kliens oldalon, ha a szerver oldali probléma, azt ajánlom, hogy próbálja csatlakozott az egyik ezek a fórumok, hogy megoldja a problémákat.


Tipp: Böngésszen nyom nélkül Records.


Ne szólj, ha te még mindig gond?"


Köszi, máris okosabb lettem (nem)

Továbbra sem értem mi volt az és hogyan csinálták. Ha már kioktatsz, akkor azt szájbaràgósan kellene, hogy a végére megértsem és elszégyelljem magam, hogy milyen egyszerű dolgot nem értettem.

2017. jan. 2. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!