Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a upc-s...

Mi a véleményetek a upc-s internetről?!

Figyelt kérdés
Most fog lejárni a szerződésünk egy másik szolgáltatónál és váltani szeretnénk. Viszont nem tudjuk hogy milyen hogy olyan mint pl az invitel? Vagy attól jobb?! A válaszokat előre is köszönöm!

2017. jan. 3. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez eleg valtozo terult es technologia fuggvenyeben is.

Altalanossagban nem olyan rossz.

2017. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem igazán voltam megelégedve vele, se árban, se minőségben, ezért is váltottunk digire.
2017. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fugg attol hogy hol laktok es milyen a konkurencia. Nalam 8 ev telecom utan kesz menyorszag az upc.
2017. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
XI.kerületben nálunk nem volt különösebben gond velük.egy-két kimaradást leszámítva,azt adják amit mondanak(sőt,sokszor többet).
2017. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát mi eléggé messze lakunk a fővárostól. :D Körülbelül 350km-re. :'D Azért köszönöm a válaszokat! :D
2017. jan. 3. 20:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Megyeszékhely: ahol nincs Digi, ott jellemzően ezt veszik az emberek. A sebességek konzisztensek (nem lassul észrevehetően "csúcsidőben" sem). Kiesés ritkán van. Ügyfélszolgálat jó (személyes ügyintézés).
2017. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mivel thome-nál a 10 megás net telefonnal 5.5k havi szinten. A upc-nél pedig egy 20 megás valami 4k körül mozog. Viszont a t-homenál kb 3 éve volt gond mikor elment 2 napra a net, és ennyi. Szóval eléggé stabil
2017. jan. 4. 00:10
 8/9 anonim válasza:

Szia! Én 2 éve vagyok UPC előfizető. Mikor felköltöztem Pestre nekem megváltás lett a vidéki drága helyi kábelszolgáltató után. Tényleg igaz amit sokan írnak, hogy csúcsidőben sincs lassulás. Mindig működik és jó az ügyfélszolgálat is. Most új előfizetőknek már Connect Box -ot adnak. Nekem is már az van és nagyon jó a Wi-Fi benne illetve az 500 Mbit -es netem átlag 505-518 Mbit között szokott menni. Szerintem bátran fizess elő rá. Annyi még, hogy a UPC -nél már nincs 20 Mbit -es net. Itt tudod megnézni a csomagajánlatokat:

[link]

2017. jan. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Az a baj hogy én vidéken lakom (Fehérgyarmat) és szerintem itt nincs kiépítve.. Mondjuk haveromnak olyan 60-80 mb os nete van az invitelnél szóval nem tudom. :D
2017. jan. 8. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!