Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha on-line vásárolok a TESCO-b...

Ha on-line vásárolok a TESCO-ban, akkor nem lehet tudni, hogy mikor jár le az élelmiszer? Az adatlapon nem látom.

Figyelt kérdés
És az élelmiszer on-line vásárlására is igaz, ami más on-line vásárlásokra? Ha kihozzák és nem tetszik, pl. a lejárat miatt, akkor nem muszáj elfogadjam?

2017. jan. 15. 15:23
 1/9 Derwer ***** válasza:

A lejárati dátum lutri lesz, igen.

De nekünk eddig nem volt ezzel gondunk. (2 éve rendelek kb)


Hogy vissza adhatsz-e terméket azt nem tudom. De pl a tojásokat leellenőrzik mielőtt átadják.

2017. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És azt nem tudjátok, hogy emeletre fölhozzák-e lakótelepen? Mert kismama vagyok és alvó gyerek mellett nem tudnék lemenni.
2017. jan. 15. 16:00
 3/9 Derwer ***** válasza:

Igen, felhozzák.

Be is viszik a lakásba ha kéred. ( főleg ha szépen nézel)

2017. jan. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És azt nem tudjátok, hogy mit jelent az, hogy irányár? Mert rendelnék és most 10000 ft felett akció van, de azt írja irányár a bevásárló kosaramra.
2017. jan. 15. 16:23
 5/9 Derwer ***** válasza:

Azért irányár, mert nem 100% , hogy az az ár lesz a vége, mert lehet valamit nem tudnak hozni. Vagy épp helyettesítő terméket raknák be, aminek más az ára.

Ezek az esetek nem gyakoriak, de nekem kb minden harmadik esetben van helyettesítő termékem. ( pl mandulás kézmosó helyett mézes lesz csak. )

Ezeket a helyettesítő termékeket nem kell elfogadnod.


Helyben derül ki és mondhatsz nemet, és eszerint alakul a fizetendő összeg.

2017. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de mi van akkor, ha ilyenkor lőttek az akciónak, ami az árhoz kötődik?
2017. jan. 15. 17:26
 7/9 Derwer ***** válasza:
A 10.000Ftos akciórá gondolsz? Nem tudom. De kicsi az esélye, hogy 10.200Ft-ért rendelsz aztán pont 9876Ft lesz a vége. Pár száz forintnál nem szokott nagyobb difi lenni. És lehet a helyettesítő termék drágább is... Már ha lesz ugye...
2017. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen, de sajnos amit én rendelek, annak nincsen helyettesítő terméke, ami kéne, de a leginkább az izgat, hogy ami akciósk, az miért akciós, mert leginkább a lejárati dátum miatt szoktak akciózni, és az elég gáz, hogy azt meg nem tudom előre, meg egyáltalán attól is függ, hoyg mennyit venne az ember
2017. jan. 15. 21:13
 9/9 Derwer ***** válasza:

Van amikor amiatt. De a legtöbbször csak vásárló csalogató.


Akárhogyis : nekünk eddig nem nagyon volt problémánk, de igen van benne valamennyi kockázat. Do tud el megéri-e, Nekem / nekünk nagyon. Csak így intézünk minden nagy bevásárlást.

2017. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!