Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az a Messanger-nben?

Mi az a Messanger-nben?

Figyelt kérdés

Először is elnézést ha rosszul írtam le a nevét, de én nem 2 percenként használom a mobil app-ot.

Tehát van egy olyan ismerősöm, kinek (Elmondása szerint) kiírta a facebook messanger hogy frissítse az appot ö úgy rá 2 perccel frissíteni szerette volna de valami hiba a telefonja újra indult s attól kezdve látta 2-3 embernek az üzeneteit, ki kinek mit ír(2-3 embernek nekem nem, ő csak megmutatta nekem ennyi közöm van csak hozzá) de nem úgy mintha neki írták volna hanem mint mikor egy app frissül a google playben és jelez vagy merül a telefon...

És ez egy másik ismerősömnek nagyon zavaró (Mivel ha ő benne van a beszélgetésben azt is látja én mit írok neki és fordítva)


Remélem érthető voltam üdvözlettel: Alex



2017. jan. 17. 18:01
 1/3 Zsomnitrix ***** válasza:
Ez valami frissítés utáni hiba (bugg más néven) én egyáltalán nem használok facebookot se massebgert vagy mi a **** szerintem időpazarlás szerintem megoldás 1 vagy újra indítha 2 vagy letörli és újra telepíti az appot
2017. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zsomnitrix ***** válasza:
sorry telóról rossz írni am 1. az hogy újra indítja a telefont
2017. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egy párszor már volt kikapcsolva,újra indítva a telefon.

De nem tudjuk kitalálni hogy ezt hogy érte el.

2017. jan. 17. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!