Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baj a szamitogepemmel?

Mi lehet a baj a szamitogepemmel?

Figyelt kérdés
Tegnap megneztem egy filmet online. ma mikor bekapcsoltam a gepet es ramentem a chrome-ra, nem hagyta hogy beirjam amit szeretnek, hanem egy hosszu linkre rament. Eloszor azt hittem csak reklam, de mindig elojon, akkor is ha kattintok valahova. Neha "mac virusirto", neha "chrome kerdoiv" jelenik meg. Mar frissitettuk az op. rendszert, kitoroltuk az elozmenyeket, a cookie-kat, adblockert is telepitettunk, de meg mindig nem oldodott meg a problema.

2017. jan. 18. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem oldódott meg, bekaptál egy férget vagy vírust. Online filmeknél van olyan felugró ablak amire ha véletlenül rákattintasz már meg is van a baj.

Ajánlanám hogy futtasd le ezt a progit:

[link]

És természetesen egy víruskeresést is csinálj.

És a vezérlőpultban a telepített programoknál törölj minden olyan progit amiről gőzöd sincs h mi az , mert sokszor ott is megjelennek hasonló kéretlen programok. Ha szerencséd van akkor megúszod reinstall nélkül.

2017. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2017. jan. 18. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!