Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám kideríteni?

Hogy tudnám kideríteni?

Figyelt kérdés
Hogy lehetne a párom sz.gépéről le szedni az előzményeket úgy hogy csak 1 -2 percem van rá ? Mert nagyon gyanúsan viselkedik, több mint valószínű van valakije. Nagyon érdekelne, hogy pontosan mivel üti el az időt a gépén. Furra, hogy sosem nyúlhatok a gépéhez és evvel még jobban kiváncsivá tett. Ha valaki tudna valami megoldást, annak meg köszönném!

2017. jan. 19. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
feltelepíted neki a teamviewert és a te gépedről belépsz az övére!És leszeded!De kifigyeled,hogy mikor megy ki wc-re vagy valahova úgy hogy távol van a gépétől!
2017. jan. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Mennyi időt vesz igénybe a telepítése ? Nem veszi észre, hogy a gépére telepítettem ? Amúgy lassú a gépe.
2017. jan. 19. 08:49
 3/9 anonim ***** válasza:
A telepítés 1-2 perc!Úgy telepítsd, hogy ne tegyen kis ikont az asztalra és a startmenübe!Ne pipáld be azokat!
2017. jan. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. jan. 19. 09:22
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
A teamviewer abszolút nem erre valő, egyébként ha meg ilyen a viszony, akkor szakítani kell, nem kémkedni.
2017. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A Teamviewer-t egyértelműen látni lehet, amikor valaki csatlakozott, tehát felejtős!

Amit tehetsz:

1. Szerzel valahonnan egy keyloggert és azt telepíted föl.

2. Egy óvatlan pillanatban kiexportálod a böngészőprofilt (Chrome és Firefox esetén) és a saját gépedre áttöltöd, ahol már tudod nézegetni

3. (én ezt javaslom): konfrontáld a párodat a gyanúddal. Ha nincs titkolni valója, akkor semmi oka arra, hogy ne mutassa meg az előzményeit, ha pedig vaj van a füle mögött, akkor jobb, ha megbeszélitek.

2017. jan. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alain Delon ***** válasza:
Anno, mikor számítástechnika tanfolyamra jártam, az oktató azt mondta, hogy meg ne lássa a kezünket a másik gépén, mert az a gép nem a mi dolgunk, hanem az övé. Ehhez én a mai napig tartom magam. Csak akkor nyúlok más gépéhez, ha az illető erre kimondottan kér. Az egy privát szféra. Senkinek semmi köze hozzá. Neked sem a párodéhoz. Bár eléggé balek dolog, hogy nincs lejelszavazva a fiók, és ha elmegy onnan, akkor nem lép ki belőle.
2017. jan. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad van hagyom is az egészet!
2017. jan. 19. 10:26
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyes. Nem kémkedni kell, hanem olyan partnerré válni, hogy eszébe se jusson megcsalni.
2017. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!