Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Firefoxban lehet egyenként...

Firefoxban lehet egyenként törölni a címsorban felajánlott weboldalakat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy oldal, aminek majdnem ugyanaz a címe, mint egy másiknak, amit gyakran látogatok. Valamikor elírtam a címet és azóta ahányszor elkezdem beírni, mindig a rossz weboldalt ajánlja fel első helyen, emiatt már többször rámentem véletlen, és ez elég idegesítő. Az előzményekből már nem tudom kitörölni ezt az oldalt (mivel hetek-hónapok előzményeit kellene hogy átnézzem).

Meg lehet azt oldani, hogy csak ez az egy oldal tűnjön el a böngészőből, anélkül, hogy minden előzményt törölnék?



2017. jan. 19. 11:36
 1/2 anonim válasza:

CTRL+H -val feljön az előzmények lista, fent a keresési sorban tudsz szűrni az elgépeltre.

A megjelenő címek mellett jobb oldalon három pöttyre megnyílik egy menü: itt eltávolítás az előzmények közül.

2017. jan. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sikerült megoldani, köszi!
2017. jan. 19. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!