Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookot lassan levaltja az...

Facebookot lassan levaltja az Instagramm?

Figyelt kérdés
Egyre tobb helyen latom az instagrammot es sok ember facebookra mar alig tolt fel kepet inkabb instagrammra.

2017. jan. 20. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem hiszem, mert én például azt sem tudom mi az az instagramm.
2017. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Nincs se Instagramom, se Facebookom. Instagramom sose volt, nem is lesz, Facebook meg semmire sem jó, majdnem tönkretette a kapcsolatom... Az egész netes közösségi élet egy nagy rakás...
2017. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
F/17
2017. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amerikában nem igazán használják már az FB-t, tweet insta linkedIn stb már "Modernebb" Engem nem igazán érdekel, nem fogom megosztani reggel milyet kaksizok :D és másokét se nézek.
2017. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Inkább a Twitter fogja szerintem:)
2017. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
41%

Nem tudom mi az az instagramm, de remélem nem. Én szeretem a face-t, bár nem sürün osztok meg dolgokat. Bizonyos zárt csoportokban vagyok aktív inkább.


2. jó szar kapcsolatod lehet akkor. Az ilyesmi soha nem a facebook hibája. A kapcsolatoddal van baj.

2017. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem maga a fb, hanem a sok utáló k****, akik nem tudják elviselni, hogy nekem nem kell más, és mindent megtennének azért, hogy kinyírják a kapcsolatom, de nem fogják... Ha nem lenne ilyen oldal, nem lenne ilyen probléma.. :)
2017. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Talán inkább, ha nem lennének ilyen emberek, akkor nem lenne probléma :D


Amúgy lehet le is lehet tiltani az ilyen embereket... amúgy se értettem soha, hogy egyesek mások miatt drámáznak... le kell szarni ezeket és kész :D

2017. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!