Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek értékes vagy jó...

Szerintetek értékes vagy jó az ha kimaradok mindenféle közösségi oldalból?

Figyelt kérdés

facebook, instagram, twitter stb.

Soha nem éreztem szükségét, hogy én nap mint nap lájkolgassam a barátaim fotójait meg kapcsolati státuszait, és végigkövessem minden egyes baromságait. Mit tesz ez hozzá mások életéhez ??


2017. jan. 21. 14:15
 1/4 A kérdező kommentje:
am 21/F
2017. jan. 21. 14:15
 2/4 Szirty ***** válasza:

"Mit tesz ez hozzá mások életéhez ??"


Azt sosem fogjuk megtudni...

Ezeknek a hatása az, hogy rendkívüli mértékben növeli az interneten lévő szemét mennyiségét.

2017. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz amit leírtatok, nem tudok vele vitatkozni, viszont lényegesen nehezebb egy facebook fiók nélkül érvényesülni. Én sem szeretem, sokkal inkább afelé hajlok, hogy személyesen beszélgessünk meg minden, de sajnos ezt követeli meg korunk társadalma.
2017. jan. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szirty ***** válasza:

Nem érzek ilyen követelést. Ezt a helyzetet maga a FB teremtette meg.

Más szóval: A facebook kielégít egy igényt amit ő maga teremtett.

Nem hiszem hogy az érvényesülésben előrébb vinne.


De mondjuk attól függ mivel foglalkozik az ember. Kereskedő drog terítő, prosti, reklámokból élő internet zsonglőr, web designer, stb...


Az mindenesetre nettó hülyeség hogy nem lehet nélküle élni.

2017. jan. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!