Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom megnézni...

Miért nem tudom megnézni (meghallgatni) a Lánchíd rádió videóit?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért nem tudom megnézni a Lánchíd rádió videóit ezen a web címen:


[link]


A következő hibaüzenetet kapom: html5: Unsupported video


Semilyen más weboldalon, sőt Youtube-on sincs semmi problémám videókat nézni.


Valakinek van valamilyen javaslata a megoldásra?


Miért különbözik ez a videó más videóktók a weben?


Nem az a probléma, hogy html5 dekódolású videó van itt, mert már nagyon sok webportálon szintén html5 kódólású videó van és semmi probléma vele.



#html5: Unsupported video
2017. márc. 13. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

a html5 nem kódolás. ez egy sima aac audio m4a konténerben.


Itt van direktben: [link]

2017. márc. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves Ipor,


köszönöm a gyors válaszod a magyarázattal és a url linket is ahonnan már sima mentéssel megtudtam hallgatni a rádióműsort.


Viszont ez sajnos egy visszatérő probléma nálam és a feleségem komputerén is, van valami tipped arra nézve, hogy mi hiányzik az én gépemről ami miatt nem tudom ezt a fajta videót megnézni?


Win XP sp3, 52-es Firefox van a gépemen, a legújabb Adobe flash player, de úgytudom, hogy a HTML 5-ös típusú videóhoz már az sem kell.

2017. márc. 14. 01:09
 3/7 A kérdező kommentje:

ja, és hogyan figuráltad ki a direkt linket a videóhoz?


A forráskódot én is megnéztem, de sehol sem találtam egy használható direkt linket.


Még a te linkedben szereplő "final" szót sem találom forráskódban.


Most már, hogy megvan egy ilyen direkt link, addig amíg megtalálom a probléma okát, összefogok tudom masszázsolni egy hasonló linket más Lánchíd rádiós videóhoz, de jobb lenne ha a problémát megoldhatnám mindenkorra.

2017. márc. 14. 01:13
 4/7 A kérdező kommentje:

A webdeveloper tools ezt a hibaüzenetet adja ki:


Using //@ to indicate sourceMappingURL pragmas is deprecated. Use //# instead[Learn More] jquery-1.10.1.min.js:1

Password fields present on an insecure ( http://) page. This is a security risk that allows user login credentials to be stolen.[Learn More] 175823

Cannot play media. No decoders for requested formats: video/mp4, video/mp4; codecs="avc1.42E01E mp4a.40.2" 175823

Loading mixed (insecure) display content “ [link] on a secure page[Learn More] flowplayer.min.js:6:9222

Use of getPreventDefault() is deprecated. Use defaultPrevented instead. jquery-1.10.1.min.js:5:17101

Cannot play media. No decoders for requested formats: video/mp4, video/mp4; codecs="avc1.42E01E mp4a.40.2" 175823

Can't Load URL: The domain of this URL isn't included in the app's domains. To be able to load this URL, add all domains and subdomains of your app to the App Domains field in your app settings.


De csak azt nem értem, hogy sehol más website-on nincs problémám videók megnézésével.


Miben különbözik ez a webportál a többitől?

2017. márc. 14. 01:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Abban, hogy https-be vagy ágyazva sima http, avagy fordítva. Nemtom, milyen brózert használsz, de abban keress olyat, hogy "cross-site scripting" és rakd enable-re, azaz engedjed neki.


Btw. alapvetően ez nem a te hibád, a lánchídrádió oldala van trehányan összerakva. A régi brózerek ezt engedték, de újabban a security minden fölött, és alapból az ilyet tiltják.

2017. márc. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a magyarázatot, Firefox-ot használok, about:config alatt nem jön fel semmi sem ha beírom "cross".


Egyébként "NoScript"-et használok, de ott már fehér listára tettem a lanchidradio.hu-t.


No mindegy, mégegyszer köszi a tanácsokat.

2017. márc. 15. 02:35
 7/7 anonim válasza:

Nálam is volt hasonló gond.

Engedélyezni kell a Harmadik féltől származó sütik elfogadását Mindig.

Vagy az is jó, ha az Adatvédelem/Előzményeknél a Megjegyzi az előzményeket van beállítva.

Ugyanez igaz az index.hu cikkekben szereplő beágyazott indavideók lejátszására.

2017. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!