Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért nem hozza be a böngészőm...

Mért nem hozza be a böngészőm a YouTube-ot?

Figyelt kérdés

Nos, pár napja még néztem videókat youtube-on de tnap felakartam menni az oldalra és csak ezt irja Mozzila Firefoxnál:A kapcsolódás sikertelen

A Firefox nem képes kapcsolatot létesíteni a(z) www.youtube.com helyen lévő kiszolgálóval.

IE-val ugyanez a helyzet. Ja de a többi akármien oldalt behozza. Nos sok embert megkérdeztem...Tűzfallal is próbálkoztam de nem lett jó...Kérlek vki help :D


2010. máj. 11. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem működik Mozilla Firefox-szal is. Nézd meg, milyen Adobe Flash Player van a gépeden? Ha nem a legújabb, akkor Vezérlőpult/Programok telepítése, törlése. Töröld a régit, töltsd le az újat: [link]

De előtte állítsd be, milyen operációs rendszer van a gépeden (Different operating system)? Select an operating system. Continue. Agree and install now. Letölti az Asztalra, zárd be a böngészőt, akkor tud települni.

2010. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ragd újra a Firefoxot
2010. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. válaszoló kössz mindjárt megpróbálom 2. válaszoló azt se tudja mit kérdeztem :D kössz a válaszokért
2010. máj. 11. 18:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet VGA hiba vagy driver frissitési hiba, mert akkor a többivel sem működne. Valószínűleg a Flash Player hibája lesz.
2010. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
na most töröltem le ebben a percben az Adobe Flash Playert és feltettem a legújabbat és még mindig nem jó...Ja és rájöttem még vmire, a google.com -ot sem hozza be.
2010. máj. 11. 19:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor nézd meg a Mozilla Firefox-ban a sütiket és mindet töröld. Valami beleült a Mozillába.

Vagy még jobb, az összes Ideiglenes internet fájlt (.temp) is töröld Ccleanerrel. Ha nincs a gépeden, akkor innen le tudod tölteni. [link]

2010. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
pont van CCleanerem és szoktam is használni...Am erre is gondoltam már de msot azt vettem észre ( lehet hülyeséget mondok ) hogy kitörölte az IE-ből az ideiglenes internet fáljokat és a sütiket de mozzilából csak sütiket de ettől függetlenül IE-el meg Mozzilával sem hozza be még most sem...
2010. máj. 11. 19:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez keményebb dolog, valszeg vírusod van. Csökkentett mód (F8) és futtasd le a vírus- és kémprogram írtókat. A Virtumonde és a Virut trójai szokott ilyet tenni.
2010. máj. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
te fax mér ne tudná a 2es mit kérdeztél? én is azt mondom,telepítsd újra,vagy próbálkozz másik verzióval, én 3.0 al vagyok, minden fasza,nem fagy,mindent betölt.
2010. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha semmi sem használ, akkor töröld és innen töltsd le a legújabbat. [link]
2010. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!