Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ütközhet a két digi előfizetés?

Ütközhet a két digi előfizetés?

Figyelt kérdés

Jelenleg a diginél van internet+tv előfizetésem. Most váltani szeretnék egy nagyobb internetre okoscsomagban, Tehát tv+internet+telefon. Meg is rendeltem, mint új előfizető. (Mert lemondtuk egy éve a telefont, így új előfizetőnek minősülünk. Ráadúl most már az én nevemen lesz, nem az anyámén. :D)

Már hívtak is, hogy jövőhéten jönnének ki. Viszont a régit még nem mondta le az anyám. Okozhat az gondot, hogy gyakorlatilag akkor két digi előfizetés fog bejönni egy kábelen. Vagy hülyeséget mondok? :D



2017. ápr. 5. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de nem egy kábelen fog bejönni, hanem bekötnek még egyet.
2017. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minek kötnének be még1-et? Ha már egyszer behúzták?
2017. ápr. 5. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
És a digi mit válaszolt erre a kérdésedre? Elhajtottak, mint gázoló a törött biciklitől?
2017. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még nem kérdeztem meg őket.
2017. ápr. 5. 22:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért kötnek be még egyet, mert ha két aktív előfizetés van, akkor két optikai végpont is van, amihez két optikai kábel is kell. Optikai elosztót meg nem célszerű használni, mert túl sok lenne a hibalehetőség.
2017. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!