Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hordozható korlátlan internet...

Hordozható korlátlan internet + router?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Néztem a telenornak van egy olyan szolgáltatása, ami korlátlan internetet biztosít, egy hátulütője van: a szabályzatukban azt írják, hogy olyan eszközbe kell helyezni a SIM kártyát, ami tud hangot illetve üzenetet közvetíteni. Ilyet egy mobil router sajnos nem tud. Én arra vagyok kíváncsi, hogy van e bármilyen ilyen szolgáltató, akiknél mobil (akkumulátoros) ilyen routerbe lehet rakni egy SIM kártyát, és az pedig mobilnet hotspotként viselkedik? Nyárra kellene nekem, de nem kötök oda szolgáltatást, ahova mennék, 1 hónapra. :) bármi ötlet?



2017. jún. 6. 23:44
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:

"a szabályzatukban azt írják, hogy olyan eszközbe kell helyezni a SIM kártyát, ami tud hangot illetve üzenetet közvetíteni. Ilyet egy mobil router sajnos nem tud. "


Tipp: havi 1db hívást kell indítani. Havonta 1x kiveszed a routerből a kártyát, belerakod a telefonodba (vagy veszel egy 2000Ft-os szar telefont), és indítasz 1 hívást.


Egyébként ha minden igaz a UPC-nél szintén "korlátlan" a mobilnet, viszont nem teljes sebességű, hanem attól függ, mennyit fizetsz.


Egy hónapra viszont egyik sem megoldás, mivel mindkettőnek 24 hónapos (2 éves) hűségnyilatkozat a feltétele.

2017. jún. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A telenoros hűség nélkül van.
2017. jún. 7. 08:21
 3/3 anonim ***** válasza:
mivel szeretnél netezni? teljesen egyszerű a dolog, már persze ha ez nincs korlátozva valamilyen formában. belerakod egy telefonba, ami tud hotspot funkciót, és azzal megosztod a netet wifin vagy usb-n.
2017. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!