Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg tudom-e venni a Telekomnál...

Meg tudom-e venni a Telekomnál lévő legnagyobb internet csomagot (Netmánia 1000)?

Figyelt kérdés

A router 300Mbit-es a modem pedig már régebbi, D-Link-es.

A modem nem tudom hány Mbit-es, nem tudom ez számít-e? Vagy ezzel a modemmel is megy ez a gyorsabb net?



2017. júl. 9. 18:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Az van a papírjára Írva, hogy: A modem Ethernet interfésze 10Mbps sebességű, így amennyiben gyorsabb eszközt csatlakoztat rá, annak képesnek kell automatikusan érzékelni a modem Ethernet interfészének sebességét.
2017. júl. 9. 18:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Felhívod az ügyfélszolgálatot a 1414-es számon:

[link]

és megérdeklődöd, hogy van-e nekik arra lefedettségük.


Ha van, és be tudják kötni, a régi D-Linkes modemet lecserélik egy routerrel egybeépített optikai kábeles home gatewayre, így a routerre sem lesz szükséged.

2017. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Derwer ***** válasza:

1000mbpshez komoly routert kell nézned. 50.000Ft környéki modern routert javaslok , ami WIFIn is a adja a jelentős hányadát és QoSezik és a többi.

Mindemellett egy routert adni fog szolgáltató is.

2017. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Netmánia 1000 kizárólag csak optikai hálózaton (GPON) érhető el.

Kivan a te településeden építve a Telekomnak optikai hálózata? Amennyiben nincs, az egész felejtős.

2017. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
SSD sem árt, ha van a számítógépben HDD helyett. GB/Ft arányban cseppet drága még. Gb-es hálózati kártya is szükséges. Szóval gépoldali követelmények is vannak, hogy kihasználhasd. Ja, az utp kábel Cat5e vagy Cat6 szabványú legyen.
2017. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!