Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érti ezt valaki? Tegnap...

Érti ezt valaki? Tegnap bejelöltem valakit facebook-on, aki szinte azonnal vissza is jelölt. Ez után én írtam neki egy rövid üzenetet, amit a messenger először csak elküldött, és csak olyan 3 óra múlva kézbesítette.

Figyelt kérdés

Pedig az illető ez alatt a 3 óra alatt majdnem végig elérhető volt. Legalábbis azt írta ki a messenger.

Nos, a személy, akinek írtam, tegnap nem olvasta el a kézbesített levelet. Amikor

ma reggel megnéztem, azt írta a messenger, hogy 11 órája volt elérhető. Nem rég megint megnéztem, és 21 órája volt elérhető. És most is megnéztem, viszont most azt jelezte, hogy jelenleg elérhető, viszont nincs ott a jobb felső sarokban a zöld pötty a telefon jel mellett. Ő az egyetlen, akinél nincs ott, és nem tudom, hogy miért lehet ez. Most háromszor egymás után kiléptem a "beszélgetésből", és egyszer azt írta ki, hogy jelenleg elérhető, egyszer azt, hogy 2 perce volt elérhető, egyszer meg azt, hogy 1 perce volt elérhető...és tegnap is ezt írta ki, az alatt az idő alatt, amíg még csak elküldve volt a levél. Egyébként még mindig nem olvasta el, pedig azóta már posztolt is facebook-on. Ez miért lehet? Nem kapta még meg az üzenetet, vagy direkt nem nyitja meg? Még csak egy hete ismerjük egymást

-munkahelyről-, de elég jóban vagyunk ahhoz, hogy válaszoljon. Valaki meg tudná mondani, hogy mi lehet a gond? Nagy segítség lenne.



2017. júl. 14. 18:53
 1/6 A kérdező kommentje:
És az a zöld pötty miért nincs ott a telefon mellett, amikor mindenki másnál ott van? Ez az, ami még aggaszt...
2017. júl. 14. 18:56
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szar néha a messenger és elérhetőnek mutatja az embert, pedig nem az.
2017. júl. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De millyen hosszú ideig csinálhatja még ezt a messenger? És miért pont Vele? Nálam mással még nem volt ilyen probléma... Egyébként most direkt megfigyeltem...5 percen keresztül azt csináltam, hogy ki be lépegettem a beszélgetésből. Először azt írta, hogy 6 perce volt elérhető, aztán egy perc múlva 7 percet írt, majd aztán 8-at, aztán 9-et, és most pedig 10-et.

Ez túl pontos ahhoz, hogy csak a messenger szórakozzon, nem? :O

2017. júl. 14. 19:30
 4/6 A kérdező kommentje:

Az illető ma egész nap nem volt elérhető és nem is posztolt semmit... Ez még oké, így nem gáz, hogy nem olvasta el az üzenetem. De most

megnéztem, és fél órája fent volt, és posztolt is facebook-on. És még mindig nem nyitotta meg.

Nem hiszem, hogy valaki felmegy facebook-ra, de az üzeneteit nem nézi meg. Vagy van ilyen?

Létezik, hogy még mindig nem kapta meg az üzenetemet? Ilyen szar lenne a messenger, vagy tényleg nem érdeklem Őt, még annyira sem, hogy megnézze, mit akarok? Tudom, lehet, hogy túlgondolom a dolgot(én alapból is ilyen vagyok), de ez most tényleg nagyon aggaszt engem... Valakinek van ötlete, hogy mi állhat a háttérben?

2017. júl. 15. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem olvasta el.
2017. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak nem olvasta el az üzeneted.

És tuti, hogy te csaj vagy:)

2020. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!