Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítsen valaki a Skype-ban,...

Segítsen valaki a Skype-ban, érthetetlen dolgokról lenne szó?

Figyelt kérdés

Csatoltam egy képet. Sok dolgot nem értek, leírok mindent.


A képen a letiltott felhasználók vannak megjelenítve, de én ezeket sosem tiltottam le, feloldani nem tudom, mert mentéskor minden visszaáll.


Akkor a letiltott felhasználók alatt is van egy lista, ami megint nem stimmel, mivel nem egy ember van akit le tudnék tiltani hanem annyi amennyi az ismerőseim közt van.


A harmadik pedig az, amit nem tudtam megmutatni, de hopgy állandóan bejelölnek ismeretlen furcsa nevű emberek, akiket nem győzök mellőzni, visszautasítani, biztos ,hogy valami vírus miatt lehet, de nem lehet ezt megszüntetni vagy már a Skype is megy át olyan sebezhetőségre, mint régen az MSN. Mondom mindig valami criofrázottnevűeek jelölnek be, ezt szeretném kivédeni és fontos lenne, hogy az előző két problémámat is meg lehessen oldani, mert hibás ez az egész Skype. Most próbálkozzak régi SKype-pal hogy esetleg minden visszaáll vagy mi? Ne legyenek letiltott emberek és álljon minden vissza alaphelyzetbe, csak erre keresek megoldást.


Ha tud valaki segítsen, csak ha tud és ha segít is csak akkor írjon.


Holnap fogom visszaolvasni, ha valaki ír úgyhogy csak akkor fogok válaszolni és kizárólag pőrivátban vagyok hajlandó bárkivel is kommunikálni - remélem ez nem gond.


A kép:


[link]


2017. júl. 26. 23:06
 1/1 A kérdező kommentje:
*Először ezeket a dolgokat szeretném megoldani, de csak azért írtam még plusz most, mert az azonos nevű e-mail címemre is jön olykor nem kért elvél, ezt mindig szűröm általában, de sokszor mintha nem is érne semmit. Microsoft fiókom van, azon levelezek és Skype-ozok egyszerre ezért lenne jó megoldani ezeket a problémákat, mert nem szeretnék most emiatt egy újat csinálni, ha már van egy másik néven egy. A másik meg olvastam hogy meg sem lehet szüntetni a Skype-ot ha szeretném is, mert meg fogok jelenni a listában, úgyhogy ez megint nem jó.
2017. júl. 26. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!