Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van ez az új "Telekom Fon"...

Van ez az új "Telekom Fon" elnevezésű cucc, amivel wifi hotspotokra tudsz csatlakozni szerte az országban, de ez akkor azt jelenti, hogy a te wifidre is tudnak idegenek csatlakozni, ami szintén hotspotként üzemel?

Figyelt kérdés
Akkor gondoltam ebbe bele, amikor a hotspot térképen a lakásomhoz nagyon közel láttam egy wifi jelet, később rájöttem, hogy az az én routeremből jön. Tehát akkor bármelyik felém járó tmobilos csatlakozhat a wifimre és korlátlanul netezhet?

2017. okt. 20. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Levelet kaptam pontos adatokkal a Telekomtól, a Fon wifivel kapcsolatban. Hogy aztán ez valódi, vagy hamisítás, az nagy kérdés. Egy biztos: az elérhető hálózatoknál megjelent, de letiltva, hogy nem biztonságos. Ki akartam próbálni, mire rácsapott az Eset Internet Security10, a Hálózati kapcsolatokat érte támadás. Vörös lett minden, de megfogta, de átállította az Otthoni hálózatot Nyilvánosra, persze visszatettem.- . Eddig tartott, hiába fenyegetőznek a levélben, hogyha ezt a Font törlöm, irgum-burgum, én töröltem. Szórakozzon a veszélyes wifijével a Telekom a saját gépein. Lefuttattam az Eset router védelmét, szerencsére nem esett baja.
2017. okt. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A TE netedtől elszaparált hálózat ez. Szóval akárki rácsatlakozik erre a Telekom Fon hálózatra, abból neked nemigen lesz bajod.

Ennek a hálózatnak pont az lenne a lényege, hogy a többi Telekomos tudjon sok helyen wifi-re csatlakozni. Ez olyan mint a UPC wifree. Arra meg a UPC-s ügyfelek tudnak rácsatlakozni.

2017. okt. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És lopni a másiktól a netet? Bevirusozni a másik gépét, ha nincs rajta stabil védelem? Hát én nem kérek belőle.
2017. okt. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!