Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem kamuoldal a 10forintért.hu...

Nem kamuoldal a 10forintért.hu oldal?

Figyelt kérdés
ugy értem megéri ott licitálni nem átvágás az egész?
2010. jún. 5. 15:17
 1/10 anonim válasza:
43%
Most néztem egy monitort, hétszázvalahány forinton állt a licit, pár másodperc volt hátra. Az idő lejárta után többször is visszaállt 13 másodpercre. No comment.
2010. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

@első válaszoló

Ha elolvasnád az oldal szabályzatát, vagy ismernéd az ilyen oldalakat, akkor rájönnél, hogy hülyeséget írtál.

A fenti oldalnak pont az a lényege, hogy kis összegről indul az aukció, viszont ha licitálnak rá, akkor visszaugrik az óra. Így sokáig eltarthat a licit, de egy ember csak 3x licitálhat.

2010. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pusztán kíváncsiság: ha így van, ahogy mondod, akkor mikor ér véget egy licitálás? Mert így eléggé zsákbamacska, hogy megnyerj valamit is, hiszen elég, ha 1 forinttal többet kínál valaki, és máris megy tovább az óra, te meg szépen kiesel, ha megvolt a 3 licited.
2010. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit ránéztem az oldalra. Arra pont jó, hogy egy csomó pénzt elkölts licitálásra, aztán vagy nyersz, vagy nem. Kicsit olyan, mint a kocsmai rulettgépek. Csak szórod bele a lóvét, aztán majd kiderül, mennyi szerencséd van.
2010. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért csak óvatosan. Ez egy Cipruson bejegyzett cég (ez azért kissé aggasztó), de ugyanakkor (2 pont az ÁSZF-ből):


# Az ebben a Szabályaztban nem részletezett ügyekben a lengyel jogi és a Polgári Törvénykönyv előírásai érvényesek.

# Bármilyen a szerződésből kifolyó vitákat a megfelel lengyel bírósag fogja megoldani.

2010. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Ugyanolyan kamu, mint a többi volt (Fruli, Londonlicit, stb). A botok addig licitálnak míg nem fordul pozitívba a mérleg és akkor esetleg hagynak nyerni egy szerencsétlent.


Lásd:

[link]

[link]

2010. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

[link]


ez egy bejezett aukció és be fejezett tehát elkelt a termék nem értem az oldal már működik egy ideje és vannak olyan tagok is kik nem tegnap regisztráltak és senkinek se tűnt volna fel ??? amúgy azt nem értem hogy háromszor lehet licitálni amikor figyeltem a licitálást volt olyan automata ami több százszor is licitált...

2010. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Úgy látom senki sem érti az oldal működését. Ami mókás, mert kb 4 órával ezelőtt hallottam erről először, és kézenfekvő, hogy hogyan működik.


Az oldal magját egyfajta zsetonok, ún. BID-ek képezik. Ezek jogosítanak fel téged arra, hogy bármelyik aukción licitálj. Meg van adva, hogy egy licit egy adott aukción mennyi BID-be kerül. Így gyakorlatilag anélkül hogy BID-ekre költenél, nem tudsz licitálni, viszont BIDből is tudsz venni BID-et, licitálással. De ez már bonyolultabb egy picit.


A lényeg az, hogy az automaták beállítják, hogy az adott tárgyra, mikor már csak 1 másodperc van az aukcióból, licitálnak. Ezzel elköltenek x mennyiségű BID-et. Nyilván aki "feladja", vagy elfogy a BID keret, kiesik a játékból, és az "erősebb kutya b.szik" elv alapján megnyerhető az adott tárgy.


Természetesen ehhez gondolkodni kell, tendenciákat, trendeket kell megérteni, magatartásformákat kell megismerni, és jókor kell jó tárgyra licitálni. Minél mohóbb vagy, annál inkább veszítesz. Ismerek olyan embert a környezetemben, aki már telefontól kezdve parfümön át elég sok mindent vásárolt az oldalról, és minimális plusz befektetéssel.


Lényeg a lényeg, az adott tárgy végső árához hozzájön még a ráköltött BID-ek száma, illetve a postaköltség, de a legtöbb esetben ez még így is nagyságrendekkel kisebb, mintha a boltba vennéd meg.


Tipikus magyar mentalitás, hogy ha valami nem könnyen és gyorsan szerezhető meg, de alternatív, akkor átverésnek titulálódik...

2010. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Valóban nem kamu.Saját tapasztalatból mondom!Működik és nagyon sok mindent nyertünk már!
2012. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ozsvathl válasza:

Én komolyan nem értem a magyarok 90%-át azért mert van egy ilyen oldal ahol én 2 éve rendszeresen licitálok és NYEREK ők meg "jaj biztos átverés jaj istenem végre van egy oldal ahol lehet olcsón kapni dolgokat :((((("..! 1 hete nyertem legutóbb egy Apple laptopot ami boltba 360ezer én 82 ezerért nyertem meg (okoskodók kedvéért a 82ezerbe benne vannak a BID pontok értéke)Szóval én csak ajánlani tudom mindenkinek aki csak egy kicsit is konyít ehez és van egy alap kezdőtőkéje amit tud ebbe fektetni ! Nekem volt olyan hónapom hogy nyert tárgyak összegéből majdnem egy teljes fizetést kitudtam hozni !


Üdv Egy Jóakaró

2013. jún. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!