Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakit szívattam facebooko...

Ha valakit szívattam facebookon egy álprofillal (csak beszélgetés volt), és Ő valahogyan belém szeretett, de mivel nem tudja ki vagyok és sejti hogy álfacebook és ki szeretne deríteni ezt, ezért feljelenthet? Foglalkoznak a rendőrök ilyennel?

Figyelt kérdés

Nem éltem vissza a képeivel, se semmi.

Szimplán az ő életéből elrabolt idő miatt és azért hogy kiderítse ki vagyok, ezért szeretne feljelenteni. Eléggé megijedtem!



2018. jan. 27. 06:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
44%

"Mikor kezdődött meg kiskorúak voltunk mind a ketten"

Mennyi ideje hülyíted? Volt időszak, amikor csak te voltál nagykorú? És még most is csak az zavar, hogy feljelent? Ha nem tenné, nem is érdekelne a dolog? Tényleg egy nagyon eccerű ember lehetsz. (Ne válaszolj a kérdésekre, csak gondolkodj rajta.)

Hadd találgassak, egy nő vagy, igaz?

2018. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%
A FB-on meg épp azt írod, hogy egy kamu kérdéssel nyaggatod a GYK válaszolókat?
2018. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Mindig ő volt az idősebb !

Sajnos rég óta,de csak mert nem mertem kilépni ebből.Ez tényleg egy nagyon érdekes történet,ami nem is szívatásnak indult ,de mégis az lett,mert féltem és nem mertem kilépni ebből!

És de ,nagyon is érdekelne,érdekelt is,csak mivel ismer személyesen is (valódi énem nyilván) ezért

nem mertem elmondani neki,pedig nekem is sokkal egyszerűbb lenne ,lelkileg is ! Nem akartam,hogy ez legyen a vége!

2018. jan. 27. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!