Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kérdésem: Hogyan lehet az...

Kopi700 kérdése:

Kérdésem: Hogyan lehet az összes biztonsági korlátozást kikapcsolni a fiókon, hogy mindenki aki a jelszót ismeri a fiókhoz az bármikor be tudjon lépni?

Figyelt kérdés
Egy tanuló csoportban egy gmail címet használunk, azon keresztül kapjuk az anyagot. Folyamatosan letiltja a tagoknál a belépési szándékokat! Ezért nem tudjuk rendeltetésszerűen használni. Szeretnénk kikapcsolni az összes biztonsági szabályozást, funkciót, hogy ne tiltson le egy belépési kisérletet sem, és ne küldözgessen állandóan figyelmeztető email-eket!

#Gmail #fók biztonság
2018. márc. 6. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Rendszergazdával beszéljétek meg.
2018. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Félre érted! A fiókot én csináltam, így elvileg én vagyok a rendszergazda, de ez nem számít, mert a gmail beállításoknál nem találok semmi használhatót, hogy a biztonsági beállításokat ki tudjam kapcsolni!
2018. márc. 7. 16:49
 3/3 anonim válasza:
Használjátok a Google Drive-ot vagy legyen továbbküldve mindenkinek a saját email címére az anyag (el tudom képzelni, hogy utóbbi akár automatizálható lehetne).
2018. márc. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!