Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kitiltottak vateráról. Valakin...

Kitiltottak vateráról. Valakinek sikerült már tiltás után, valahogy vissza kapnia a felhasználóját?

Figyelt kérdés

Jó pár évvel ezelőtt, amikor a vatera és tesz-vesz "még nem volt egy cég" .... Teszveszen szabályt sértettem háromszor, ezért végleg kitiltottak. Vaterán tevékenykedtem tovább, üzletszerűen céggel stb.... Havi 60-80.000Ft jutalékot fizettem mindig, késedelem nélkül. Aztán egyesült a 2 cég, és jött a levél, hogy kivagyok tiltva. Kb 250 pozitívnál tartottam. Majd amikor kértem, hogy ezt indokolják meg, akkor jött a válasz, hogy teszveszen annakidején még szabályt sértettem és ezért most onnan is kitiltanak.


1 hónappal később regisztráltam testvérem felhasználójával, aztán Őt is kitiltották. Majd barátnőmet is kitiltották és így tovább és így tovább.


Békítő testület se tud vele mit kezdeni, személyesen nem hajlandóak tárgyalni. Leveleimre már nem áll módjukban válaszolni... Vaterára nekem pedig nagyon szükségem lenne, mert a jofogás az halál, zsibvásár meg egyenesen vicc kategória...



2018. máj. 29. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Szia :-)

Egy másik Vaterás kérdés alatti hozzászólásomon keresztül írt privát üzenetedre a válasz: köszönöm, de nem érdekel.

1.- nincs időm a saját dolgaimra sem

2.- mint bizonyára tudod, magánemberként évi 600 ezer ft-ig lehet adómentesen eladni, utána 40 % adót kell fizetni.

Nos, ebben az évben talán először, előfordulhat, hogy megközelítem év végére a saját megúnt, kinőtt, feleslegessé vált holmijaimmal a 600 ezret - legalábbis reménykedem :-) - így nem szeretném semmiképpen átlépni ezt a határt.

2018. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Én nem szoktam átverni senkit így nem is tiltanak ki a vateráról, bár nem használtam még eladásra.
2018. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyéni vállalkozót kiszeretném váltani. De amég nincs vaterám, addig majdnem hogy értelmetlen :/ Viszont ilyen esetben még nem tudom mi a pontos menete a számlázásnak. Elvileg van rá megoldás, úgy hogy én vagyok számlaképes, és te is adhatsz el rajtam keresztül vagy hogy mondjam. Köszönöm azért hogy válaszoltál :)
2018. máj. 29. 17:03
 4/14 A kérdező kommentje:
2.-es válaszadó....? Ki beszélt átverésről? Senkit nem vertem át.... Mint a leírásban is írtam, 250 pozitívnál tartottam. Teszveszen elérhetőséget adtam meg háromszor, ezért tiltottak ki.
2018. máj. 29. 17:04
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Nem tudom, miért ragaszkodsz annyira a Vaterához: nagyon sokan már Kínából, ebay-ről, webáruházakból, Emag, stb vásárolnak.

Az elmúlt 10 évben az utolsó karácsonyon volt a leggyengébb forgalmam (volt olyan év, hogy 70-80 ezer decemberben - idén pedig 6 ezer :D

Februárban meg 30 ezer :D Pedig ugyanazok az aukciók voltak fent és nem farsangi cuccok :-)

2018. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Egyéni vállalkozót kiszeretném váltani. De amég nincs vaterám, addig majdnem hogy értelmetlen"


????

Rengeteg ember kiváltotta már a vállalkozóit és webáruházat nyitott - nem feltétlenül kell hozzá Vatera.

2018. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 pinkpancser ***** válasza:
Ha árulni akarsz akkor jutalék nélkül saját webshopban is meg tudod tenni, esetleg facebookon hirdetve. Egyébként meg a vaterának joga és lehetősége van megválogatni kinek nyújt szolgáltatást. Mint ahogy írtad 3 szabálysértés miatt tiltottak, így ez elég lehet nekik, hogy ne akarjanak a tagjai közt látni. Ha pedig más regisztrációját használod az szintén szabálysértés...
2018. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Így van nem egy embernek raktam fel állítottam be egy ingyenes webshop-t, csak az évi domain/tárhely (~5-15E/Év) és némi munkadíj ellenében.
2018. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Örülök hogy ennyien összegyűltünk a kérdés alatt. Több ember tapasztalatát olvashatom. Nem tudom mivel foglalkoztál, ha decemberi hónapodban 60-70ezer forint volt a bevételed, de azt elég karcsúnak tartom. Nem tudom ezt főállásba csináltad, vagy csak mellékállásban, illetve hogy mivel foglalkoztál és milyen feltételekkel. Mi régen kínai vackokat árultunk (kb 1500 terékem volt fent), főállásba csináltam, előreutalás után rendeltem vevőhöz a termékeket. Nem írok számot, hogy mennyit kerestem, mert úgysem hinné el senki.

Talán pont ezért is ragaszkodok ennyire a vaterához még mindig. Facebook-os hirdetések nekem annyira nem jönnek át, illetve jofogás és zsibvásár meg aztán pláne nem... :/

Én úgy vagyok vele, ha van vaterám, tudom hogy legalább a kiadásaimat fedezi (KATA + könyvelő). Most már raktárról szeretném árulni a termékeket, talán a 2 napos szállítási idő és ingyen házhoz szállítás csábító lehet. Webáruházban mindenképp csak vatera mellett szeretnék gondolkozni.

2018. máj. 29. 18:52
 10/14 A kérdező kommentje:

#8/9


Webnode is igen egyszerű kezelési felülettel rendelkezik. Csináltam már ott próba webáruházat, de nem mertem beélesíteni aztán inkább töröltem. Egy webáruház felfuttatásához még nem igazán értek :/ Mik a legjobb módszerek stb.

2018. máj. 29. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!