Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölt a kliens...

Miért nem tölt a kliens 1Mb/sec-nél gyorsabban torrentet?

Figyelt kérdés
Eddig jól működött a utorrent, most viszont 1Mb/sec-nél nem tölt gyorsabban. Több oldalról is próbálkoztam, ezres nagyságrendű seederrel is, és ugyanaz. Ráadásul szét is osztja, tehát ha három torrentet töltök egyszerre, akkor szétosztja az 1megabitet három felé. Megnéztem a beállításokat és semmi nincs korlátozva, VPN alatt is ugyanez a helyzet, sőt még a Digi-t is felhívtam, hogy korlátozzák-e a P2P kapcsolatokat, és azt mondják nem. Próbáltam más klienssel tölteni, szintén ez a probléma. Router beállításokat is megnéztem, ott sincs korlát. Steam, Origin akár 16Mb/sec-el is szedi a játékokat, frissítéseket. Szóval tanácstalan vagyok, segítsetek légyszi, hogy mi lehet még a probléma.

2018. aug. 10. 00:55
 1/1 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki sikerült megoldanom. Kihúztam a routert és direktbe a gépbe dugtam a netet, nem volt jó. Újra kellett regisztrálnom az internetemet, felhasználónév+jelszóval amit a digitől kaptam, majd utána router reset után visszadugtam a routerbe is és most jó. 10Mb/sec felett töltök ismét. Mondjuk azt még mindig nem tudom, hogy ez miért történt.
2018. aug. 10. 03:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!