Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem engedi az Instagram...

Miért nem engedi az Instagram hogy bekövessek embereket?

Figyelt kérdés
Már kb 2 hete azt írja ki ha be akarok követni valakit, hogy "letiltott művelet". Az elején úgy voltam vele hogy majd megjavul, de nem. Kezd idegesítő lenni. Számítógépen és telefonon sem működik. Gondolom nem csak nálam szarakszik.

2018. aug. 18. 16:02
 1/2 BOTUCZY válasza:
Jelentkezz ki az Instagram-fiókodból és jelentkezz be újra (nem kilépni az instagramból hanem kiJELENTKEZni) és akkor próbáld meg. Ha nem sikerül, próbálj meg más telóján, ha megengedi hogy bejelentkezz a sajátoddal. Ha ott sem sikerül, új Instagram profilt csinálj másik névvel (a jelenlegit nem kell törölni csak kitehetsz az újra is posztot de lehet hogy sikerül követni embereket). Ha így sem sikerül, akkor lehet hogy megszívtad
2018. aug. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Már kijelentkeztem a fiókból, majd vissza, letöröltem az alkalmazást, majd újra telepítettem. Semmi. Nem tudom mi lehet a baja. Más telefonján is ezt írja ki, ott is próbáltam. Egyébként tesómnak is ugyanezt csinálja. 😡

2018. aug. 19. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!