Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook probléma. Szerintetek...

Facebook probléma. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyukám elhunyt, és szeretném eltávolítani a fiókját facebookról. (Sajnos a bejelentkezési adatait nem tudom, ezért én nem tudok belépni a facebookjába, hogy letöröljem.) Találtam egy olyat facebookon, hogy be lehet jelenteni egy elhunyt családtag halálát és akkor ők letörlik a fiókot. Ez szép és jó, meg is tettem, kaptam is az e-mailt, hogy készen van. Viszont pár órával később megjelent a fiók újra. Írtam nekik megint, ugyanez. Legalább 20-szor eljátszották már ezt velem és kezdek ideges lenni. Írom nekik az e-maileket, de nem válaszolnak. Mit tudnék tenni, hova írjak szerintetek, hogy megoldódjon a probléma és válaszoljanak is nekem? Esetleg valahogyan meg tudom szerezni a fiókhoz tartozó jelszót? (az e-mailt tudom) Nagyon köszönöm a válaszokat!



2019. febr. 6. 06:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem törlik, hanem emlékprofillá alakítják. Hogy ez pontosan mit jelent nem tudom, nincs halott ismerősöm.
2019. febr. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2019. febr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: tévedés, van olyan facebookon, hogy ha elküldöm a szükséges iratokat, eltávolítják a fiókot. Mint mondtam, ez meg is történt, de mindig csak pár órára.. Ez a problémám igazából és már nem tudom, mit csináljak, mert e-mailekre nem válaszolnak...
2019. febr. 8. 20:13
 4/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: hát, sajnos ez sem segít sokat. :(
2019. febr. 8. 20:18
 5/6 anonim válasza:
Nekem ugyanez a problémám. Azóta sikerült letöröltetni?
2019. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a késői válaszért, igen, sikerült! Egyszercsak eltűnt.
2019. jún. 23. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!