Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen szűrőprogramok vannak...

Milyen szűrőprogramok vannak internetfüggőségre?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb, és azt hol lehet letölteni?

2019. máj. 21. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyenről még nem hallottam, csak kiskorúak számára káros tartalmak ellen védelmet nyújtó programokról... Szerintem ha internetfüggőség áll fenn, akkor addiktológus segíthet, hiszen ez nem hiszem, hogy speciális oldalakat szűrne, amelyeken esetleg az illető sok időt tölt...

Tudok egy jobb módszert...

Naponta x időt engedélyezni az adott gépnek/kliensnek a router-ben, be lehet állítani "tól-ig" időpontokat, hány órától hány óráig legyen net és ütemezni is lehet akár naponta más-más időpontokat beállítani...

2019. máj. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem rossz ez az ütemezett engedélyezés, de már látom, hogy ott ül a gép előtt és nyomja a refresh gombot a facebook belépő oldalára hogy mikor tölt be. :-D


Ha függő én drasztikusabb megoldást javaslok, internet előfizetés lemondása.

2019. máj. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fokozatosan csökkenteni az időt normálisra.
2019. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha függő ő dolga, majd ha nem jár miatta munkába. Hajléktalan lesz, csöveskènt nem lesz internet...
2019. máj. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!