Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok tölteni...

Cr7real kérdése:

Miért nem tudok tölteni egynél több fájlt pl. filmeket, TÚLTERHELÉS?

Figyelt kérdés
Ha egynél több filmet töltök , megszakad a net azt hiszem túlterhelés miatt. Újratelepítettem a Windows 7-et az se javított. Firefoxnál letöltés sikertelen, Chromenál meghiúsult hálózati hiba. Felhívtam a net szolgáltatót és még várom a szakembert aki jönni fog csak gondoltam megpróbálom itt kérdezni mi a fenéért szakad meg a letöltés. Utorrentnél tudok tölteni de néha 1-2 percig megáll nem reagál majd folytatja. Lényeg hogy túlterhelés miatt megszakad az internet. Kipróbáltam Router nélkül is, az se javított. Laptopon wifi néha az is megszakad.

2019. jún. 7. 23:25
 1/3 Farkas999 ***** válasza:
Mennyi a sávszélességed?
2019. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

késleltetés: 202 msec.

letöltés: 13.74 Mbit/s

feltöltés: 1.34 Mbit/s

2019. jún. 9. 01:22
 3/3 Farkas999 ***** válasza:

Rendszeresen ennyi, vagy ez csak egy pillanatnyi állapot? Valszeg ez lesz a baj. Nekem 60 Mbps-nél is probléma lenne egyszerre 2 filmet tölteni, 720 p feletti , vagy 4 k-nál meg esélytelen.

A szolgáltatók rendszeresen játszanak a sávszélességgel, ezért gyakran mérem. Hibajelentésnél azt mondják, hogy semmi gond nincs, de 1-2 perc múlva már helyreáll a dolog. Volt olyan, hogy naponta kétszer eljátszották. Meguntam, elküldtem 10 képernyőképet nekik azzal, hogy a Hírközlési Felügyeletnek is elküldöm. Kb. 6 hónapja semmi gondom nincs.

2019. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!