Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van a freemail-lel?

Mi van a freemail-lel?

Figyelt kérdés
tölt.. tölt.. de semmi, másnak is ez van? Vagy csak rohadt lassú? (várakozás a szerverre)

2019. jún. 21. 01:58
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Pár napig szerverkarbantartás van-.
2019. jún. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

A freemail-lel "szinte mindig van valamiféle probléma", vagy nem tölt be, vagy belépni nem tudsz, esetleg levelek nem érnek célba...

Ha gondolod, válts Gmail-re.

2019. jún. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
# 2 Ki kérdezte ?
2019. jún. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Karbantartás volt:

"Kedves Felhasználóink!


Köszönjük eddigi türelmeteket! A tegnapi (2019.06.20.) karbantartásra egy nem várt technikai hiba következtében volt szükség. Munkatársaink jelenleg is dolgoznak a hiba elhárításán, így a nap folyamán lassulásra lehet számítani a rendszer használata közben. A fiókban tárolt adatok nem sérülnek ez idő alatt.


Az okozott kellemetlenségekért szíves elnézéseteket kérjük!


Üdvözlettel:


a [freemail] csapata"

Forrás: freemail gépház blog [ [link] ]

2019. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"A freemail-lel "szinte mindig van valamiféle probléma"


Kinek mi. Nekem 20 év alatt alig volt vele problémám. Nem tűnt el a fiók összes tartalma mint a feleségem gmail-es fiókjából :))

2019. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről nem használnám sem a freemailt sem a gmailt. Amikor épp nincs karbantartás, akkor sem bíznám rájuk a magánlevelezésem.
2019. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Épp is fel akartam tenni én is ezt a kérdést, de ezek szerint csak a szokásos karbantartás..

Siethetnének vele, met egy fontos levelet várok!

2019. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!