Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan, aki sikeresen...

Van olyan, aki sikeresen visszaszerezte a letiltott Instagram fiókját?

Figyelt kérdés
Letiltották az Instagram fiókomat, nem tudom milyen okból. Elvileg van olyan lehetőség, hogy a Help Centerben kitöltök egy oldalt, hogy alaptalanul lett deaktiválva a fiók. Kaptam is egy emailt, hogy erősítsem meg, hogy enyém a fiók, küldjek nekik egy képet magamról, kezemben egy papírral amin egy kód, név, meg felhasználónév van. Ezt meg is tettem, viszontn nem tudom, hogy mennyire foglalkoznak ezzel érdemben. Gondolom naponta kapnak többezer ilyen emailt, egyenként biztos nem válaszolnak mindenkinek, max. valami algoritmus a kép alapján csinál valamit... Szóval, ha van itt olyan, aki járt már így és ezt a módszert alkalmazta, kapott választ a facebooktól, ha igen mennyi időn belül?

2019. jún. 25. 10:31
 1/4 anonim válasza:
Én 3 napja visszakaptam, beküldtem minden okmányt. Testvérem egyet se küldött, semmit se csinált és ő is visszakapta velem egy időben.
2019. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, mert gondolom ti a facebook letiltási hullám miatt lettetek letiltva, de az én facebookomat nem tiltották le, csak az instámat. Okmányt nem kértek tőlem :/
2019. jún. 25. 12:54
 3/4 anonim válasza:
Ja, úgy már más :/ Próbálkozz azért okmánnyal vagy amivel csak tudsz. Én is feladtam a reményt mikor tiltották a 8 éves profilomat, de meglepetésemre visszakaptam.
2019. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már szerintem minden opciót kipróbáltam, küldtem nekik képet kezemmel a kóddal, egy másik ürlapon leírtam mi a probléma, harmadikon pedig küldtem nekik okmányos képet. Most már csak tényleg várni tudok, ha csak nem ismer valakit aki az Instagramnál dolgozik. :D
2019. jún. 25. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!