Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kizártam magam a Facebook...

Kizártam magam a Facebook fiókomból, valaki?

Figyelt kérdés
Kb. két hete beállítottam Facebookon a kétfaktoros hitelesítést. Meg is érkezett a kód, nem volt probléma. Ám közben tönkre ment a telefonom, már vettem újat ám minden üzenetem eltűnt, így a kód is. Újat nem tudok kérni, mert kiírja, hogy túl sok SMS-t kértem, próbáljam később. Van valami teendő ilyenkor?

2019. júl. 9. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy lehetőség:

[link]

2019. júl. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsenek beállítva bizalmi kapcsolataim
2019. júl. 10. 14:37
 3/8 anonim ***** válasza:

hát öregem ez a fiókod kuka,nem akarlak elkeseríteni de a tényeket írtam le,tapasztalatból írom neked hogy ne számítsál semmi jóra ezektől a facebookosoktól.

jobban jársz ha készítesz egy újat már ha bírsz regisztrálni egyáltalán

2019. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ilyenkor, amikor kiírja, hogy túl sok sms-t kaptál akkor az opció alatt van talán egy olyan, hogy további lehetőségek. Ott kitöltesz egy lécet neved, tel számod, e-mail lefotózod a személyid előlról-hátulról és ezt elküldöd a részükre. Eztuán kapsz majd egy e-mailt, amely visszavezet a face-ra eztuán már ki tudod kapcsolni a kétfaktoros hitelesítést.
2019. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Csaba1987 válasza:
Szia! Majdnem ugyanígy jártam. Be volt állitva a kétfaktoros hitelesites a facebookomon. Jelszot akartam valtoztatni a facebookomon mert mar régi volt. Sikerult is. Kijelentkeztem minden keszulekröl, be akartam lepni. kerte a hitelesito programbol a kodot. Viszont a ketfaktoros hitelesito programot meg par hete letöröltem es ujra raktam. Igy viszont a facebookal még nem volt összekötve. Van valakinek bármi ötlete hogy mit lehetne csinálni?????? Esetleg a kérdezőtől szeretném kérdezni te jutottál azóta valamire??? Sikerult megoldani? Van ötleted?
2022. dec. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! Sikerült visszakapnom a fiókom, a módszerrel amit egyel feletted írtak :) elküldtem a facebooknak a személyimről egy képet, és úgy már sikerült belépnem. Szerintem próbáld meg te is ezt. Sok sikert :)
2022. dec. 7. 00:19
 7/8 anonim válasza:
Kérdezném,mennyi idő amig a facebook visszaigazol? Én úgy jártam,beállitotram a ketfaktorost,és az a számom amire b volt állitva már nem él , és nem tudok visszalépni a fiókomba mert kéri a kódot
2022. dec. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hú már nem nagyon emlékszem, de azt hiszem egy napnál nem több a várakozási idő
2022. dec. 25. 03:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!