Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a radium.hu-val kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Notebook vásárlás előtt állok és ez a netes bolt is szóba jött, de nem találtam róla semmi véleményt megbízhatóság, korrektség szempontjából. Légyszi akinek van tapasztalata írjon. Köszi.
2010. júl. 10. 18:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nos ha nem megbízhatók vagy korrektek azt már páran hangoztatták volna a neten nem? Általában a negatív véleményeket előbb kifejtik az emberek.
2010. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
van. ne rendelj semmit se onnan
2011. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
A megrendelésem során minden emailben feltett kérdésemre segítőkészen és gyorsan válaszoltak. A terméket személyesen vettem át, ami teljes mértékben pozitív szempont, hiszem így lehetőség volt a megrendelt notebook kipróbálására is. Csak ajánlani tudom őket.
2011. jún. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:

én kb két hete rendeltem tőlük egy Asus gépet. Sokkal olcsóbb volt,mint máshol és minden rendben volt az adás-vétel lebonyolításával is. Korrekt eladók.

üdv

2011. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
24%

nos nézzük akkor..

olcsóbb igen.. de olcsó húsnak híg a leve..



lássuk csak.. a notik amit árulnak külföldi lokalizációs példányok, átmatricázott billentyűzettel...


mit gondoltok nem gyanús h olcsóbban adják a notikat mint a hivatalos magyar nagyker? ugyan már


én is rendeltem tölük de le is mondtam a rendelést mert amit leműveltek az egy vicc volt.. nem is részletezem inkább

2011. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
Érdekes ilyen negatív hozzászólást olvasni, nekem pont teljes mértékben pozitív véleményem van róluk. Én még szeptemberben vettem tőlük egy Lenovo-t, azóta is hibátlanul működik és nagyon jó áron lett az enyém.
2011. jún. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
valamint: teljesen normális a billentyűzetem, nem matricás.
2011. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
41%

avatatlan szem nem látja a ,,matricázást"



de ha esetleg garanciális problémád lesz akkor majd szívás lesz..


mindenki azt vesz amit akar...


de nem véletlenül van az a mondás hogy olcsó húsnak híg a leve..


épp ma olvastam egy prohardveres hozzászólást róluk:


A legundorítóbb csaló banda a Radium.hu csapata. Magyarnak hirdetik a gépeiket, de valójában külföldről behozott, átszitázott és ebben az esetben hivatalos magyarországi garancia nélküli modelleket árusítanak.

Feljelentettem őket a fogyvédnél és küldtem a tékozló homárnak is egy jó kis sztorit. Amikor elkezdtek jönni a negatív hozzászólások, azonnal zárták a Prohardveres topikjukat, hogy nehogy kiderüljön, milyen undorítóak is valójában.

Senki se vásároljon tőlük, soha, semmit!!!


egy másik vélemény az árukeresőről:


Rokonom rendelt tőlük egy notebookot,a rendelésnél amúgy minden rendben ment,de aztán megjött a készülék és jött a feketeleves.A notebook nem magyar piacra szánt eredetileg külföldi billentyűzetes,magyarra átmatricázva,a honlapjukon meghirdetett 2 év helyett egy év garanciás.Egy magyar KFT magyar webáruházában rendelte a terméket és kapott a notebookhoz szlovák számlát,a vicc persze az hogy a webáruházban minden termék 25% áfa-t tartalmaz,a számlán valahogy nem ez szerepel.Természetesen jótállási jegyet sem kapott.Kiváncsiságból később felhívtuk őket,érdeklődtünk a notebook után,persze mindent tagadtak,természetesen nem matricázott a bill., 2év garanciás stb., hülyének nézik a vásárlókat.

Messziről kerüljétek a boltot.


harmadik:


Megrendelés+22. napon én vettem fel a kapcsolatot velük. Ekkor kitérő választ kaptam egy kérdésre (billentyűzet). Annak ellenére, hogy jeleztem, nem ragaszkodom a megadotthoz, csak tudni szeretném előre ha mégsem az. Másnap lemondtam a megrendelést és nem értem a történteket. Lehettem volna ennél rugalmasabb?


és még akad egy jópár

2011. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
Sajnos a fórumokon közzétett véleményekre nem lehet adni, ugyanis az egymással konkuráló cégek "küldöncei" vitáznak egymás között. Én is olvasgattam a fórumot a napokban,mert a párom gépet tervez venni. Sajnos amint kiejted a számon a Rádium szót, kapsz privát üzeneteket, hogy nehogy onnan vegyél, hanem vegyél tőlem például, intézek neked kedvezményt, mert ott dolgozom. És mindig ugyanazok a felhasználók harapnak a témára. Illetve jófejségből és fórum-aktivitásból senki nem fog neked átnyálazni oldalakat és archivumokat, hogy kielégítő választ adjon a kérdésedre, csak ha érdek fűzi hozzá. Menj el és TE MAGAD járj utána, bármilyen szalonról is van szó, ne bízz se pozitív, se negatív véleményben.
2011. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
én pont Tőlük vettem egy gépet a fiamnak, viszont neki nem az volt -mint megtudtam- a szíve csücske, ezért felhívtuk a céget, hogy nincs-e valamilyen lehetőség arra, esetleg némi veszteséggel, hogy visszavegyék a gépet és válasszunk egy újat. Végül minden szó nélkül kicserélték a gépet, nem számították be a "régit" kevesebbért, és még csak magyarázkodnunk se kellett. ahhoz képest, hogy legutóbb egy penészes kenyeret nem vettek vissza nekünk a Spárban... :D :D
2011. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!